2. Recenzije hotela u državi ESP

8,3

• Besplatan WiFi

7,8

100% proverene recenzije

Pravi gosti. Pravi boravci. Prava mišljenja.

Pročitajte više- otvara prozor za dijalog
Napišite recenziju

Prikazano 1 – 4

• Ocenjeno: 19. septembar 2023.

9,0
    Izvanredan
    • Putovanje iz razonode
    • Par
    • Dvokrevetna Soba sa Bračnim Krevetom/Zasebnim Krevetima
    • Boravak od 10 noćenja
    • Poslato mobilnim

Higijena Razlog sto muskarac nije za cistacicu.hoce pola da preskoci.pa ga vracas

Od polozaja Hotela do usluge

Gost je boravio u periodu: septembar 2023.

• Ocenjeno: 7. septembar 2023.

9,0
    9 divnih dana sa fantasticnim pogledom iz sobe 610
    • Putovanje iz razonode
    • Porodica sa malom decom
    • Dvokrevetna Soba sa Bračnim Krevetom/Zasebnim Krevetima
    • Boravak od 9 noćenja
    • Poslato mobilnim

Hotel nije bas za 4 evropake zvezdice, znajuci po kom da nema ketlera u sobi poneli smo nase kuvalo i kafu, za taj pogled trebala je verujte mi 😍.. Ali nismo imali ni solje, pa smo uzeli od njih, nije bilo kible za led, led smo uzimali sa bara, i secer isto, ali je super sto smo dobili svasta nesto u sobi u kupatilu od cetkice za zube i paste, kupki, sampona, turpiju za nokte, tufere, stapice za usi itd... Dorucak se sluzi od 8-10, a vecera 18-21,30, ali npr nemate gazirane napitke za dorucak u ponudi, niti je pice uracunato u cenu za vreme vecere. Sve ostalo kul.

Pozdrav svima, proveli smo 9divnih dana u sobi 610 sa pogledom na more, muz, beba od godinu i 5meseci i ja trudna 7mesec. Zaista svaki dan su nam menjali peskire cistili sobu i hrana je bila divna. Pod se moze malo vise ocistiti, i bila sam zacudjena da nemaju usisivac koji mi je bio npr potreban za vakum kesu pri pakovanju za povratak. Plaza je osmah tu, jos lepsa uvala Sa Caleta, sa manje talasa nego gradska. U lloretu, prodavnica gde zelite, barova itd. Pozicija hotela je divna, radnici isto, ali taj pogled... Wow definitivno bih se opet vratila u istu sobu i u punijem sastavu. :) Hrana u hotelu je divna, dorucak uglavnom jednolican, ali sta i jesti drugacije kada imate opet toliko veliki izbor, ali vecera, predivno, necete ostati hladni ukoliko ne trazite nesto svemoguce, od slanisa do slatkisaa njami... U Lloretu je bolje uzeti HB ili Full board, mi nismo zazalili, plaza nije bas najbolja za decu ima talasa ali nama i malisi nije smetalo. Ukoliko ste neko ko gleda plocice u kupatilu, da li je fugne negde deblja negde ne, da li je mozda plastika malo promenila boju na delu tus kabine ili tome sl, zanemarite moj komentar jer ja nisam u tom fazonu. Definitivno bih se vratila u ovaj hotel 🧡

Gost je boravio u periodu: septembar 2023.

• Ocenjeno: 1. oktobar 2023.

Izuzetan
    • Poslovno putovanje
    • Grupa
    • Dvokrevetna Soba sa Zasebnim Krevetima i Pogledom na More
    • Boravak od 5 noćenja

Sve je bilo odlicno

Lokacija je bila odlicna a hrana izvrsna :))

Prikazano 1 – 4

Vraćamo razliku u ceni
Vraćamo razliku u ceni
Niske cene • Bez troškova rezervacije • Našli ste jeftinije? Refundiraćemo vam razliku!