2. Španělsko hodnocení hotelů

8,5

7,2

7,9

• Hodnocení napsáno: 9. května 2024

Výborný hotel, ale na hlučném místě
    • Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Měli jsme okno do ulice, která se ukázala být skutečně velice rušná, s nepřetržitým proudem automobilů. Zvukotěsnost okna přitom na úrovni otevřené ventilačky. Zdi zřejmě z papíru - souseda jsem slyšel chrápat velice zřetelně.

Dobrá lokalita ve smyslu blízkosti Města věd a umění a Oceánografického muzea. 5 minut od hotelu poměrně velké nákupní centrum Saler s hypermarketem, restauracemi a obchody s módou. Parkem Turía tak 2-3 kilometry do centra. Na pokoji vše potřebné, včetně klimatizace, minibaru (na konzumaci se nikdo neptal, čili obsah zjevně v ceně), mýdel, šamponů, sprchových gelů, fénu... Sprchový kout poněkud opotřebovaný, ale vše zcela funkční. Wifi ve slušné kvalitě. Každý den naklizeno. Snídaně bez připomínek, bohatý výběr od míchaných vajíček, párečků a slaniny, přes pečivo s možností opečení, několik druhů sladkého pečiva, ovoce, jogurty, džusy, sýry, šunky... a výborná káva! Cena cca 13 euro dospělý, 7 euro dítě. Ovšem za tři dny! :-) Restaurace slouží pouze k snídaním. Klasická restaurace je v sousedním domě, kde sídlí stejný hotel, ovšem s jednou hvězdičkou navíc. Tu jsme ovšem nevyzkoušeli, na doporučení recepčního jsme večeřeli v obchodním centru.

Termínem pobytu byl květen 2024

• Hodnocení napsáno: 9. prosince 2023

Utěsnění oken.

Lokalita nám vyhovuje, milovníci procházek dojdou všude pěšky, do centra 2,5 až 3 km, asi 1 km Oceanografico, za rohem samoobsluha a lékárna, prostě všechno je blízko. Snídaně celkem bohaté, šunky, sýry, cereálie, výběr pečiva, ovoce, jen postrádám víc zeleniny.

Termínem pobytu byl prosinec 2023

• Hodnocení napsáno: 12. června 2023

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Na snídani lze vybrat, na co máme chuť. Trochu jsem postrádala zeleninu ( rajčata, papriky, okurky ), ale to není problém. Ovoce bylo vždy čerstvé, džus z čerstvě vymačkaných plodů byl skvělý. Lokalita je perfektní, všude dojdete pěšky a cestou je spousta věcí k vidění. Při příští návštěvě volíme opět tento hotel. Personál příjemný a vstřícný, i přes jazykovou bariéru.

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 9. února 2023

• Dvoulůžkový pokoj typu Standard s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky a 1 přistýlkou (2 dospělí + 1 dítě)

Byl jsem tady ubytován již 2x. Doporučil jsem tento hotel známým kteří se sem chystají v březnu 2023

Termínem pobytu byl leden 2023

• Hodnocení napsáno: 28. října 2022

Hotel ve skvele lokalite, prijemny personal. Slabsi vyber na snidanich a zrejme se nedoplnuje. Pomer cena vykon spatny.
    • Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

neuklizena koupelna - spinavy (opravdu velmi spinavy) zachod pri prijezdu byl sok. Vlasy na umyvadle, na fenu.. nechutne. Plisen na dlazdickach ve sprchovem koute. Hotel je rozdelen na dva - lepsi a horsi. Mysleli jsme, ze delame rezervaci do lepsiho. Neprijemne prekvapeni, kdyz jsme zjistili, ze mame byt jinde. Garaz se hodi tak pro kola a pro skutry. Velmi uzke a tesne. S SUV lze zaparkovat jen s extremni opatrnosti. Fotky hotelu na webu absolutne neodpovidaji realite.

lokalita park za hotelem skvely personal na snidani - obe zeny velmi peclive. (bohuzel si nepamatuji jmena)

Termínem pobytu byl říjen 2022

• Hodnocení napsáno: 22. dubna 2022

Kvalitní hotel, kvalitní služby, vyšší cenovka.
    • Jednolůžkový pokoj Standard

Do centra se dojít nedá, je nutné použít autobus, nebo sdílené dopravní prostředky (kolo, koloběžka). Drahé parkování v garáži (18,5€/den mi přijde hodně)

Moderní hotel, moderní zařízení, vysoká úroveň čistoty, anglicky hovořící recepce. Bohatá snídaně. Možnost parkovat v garáži. Blízkost parku.

Termínem pobytu byl duben 2022

• Hodnocení napsáno: 7. června 2024