3. Katalonia – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

8,5

8,1

• Ocena dodana: 23 stycznia 2024

• Apartament z 1 sypialnią

Lokalizacja doskonała do zwiedzania! La Boquiera 3 min pieszo, La Rambla 2 minuty, Katera 4 minuty, Metro 3 minuty! Doskonale! Apartament ekstra wyposażony, czysty, łóżko w sypialni bardzo wygodne. Jeśli wrócę do Barcelony to na pewno zatrzymam się w Ola Living. Apartament w pełni wyposażony ( ekspres do kawy, czajnik, zmywarka, piekarnik, sztućce, filiżanki, garnki, deska do prasowania etc. ), piękny i komfortowy. Przed rezerwacją czytałam tu opinie innych więc byłam przygotowana: 1. na brak kapsułek z kawą do ekspresu i przywiozłam swoje ( Nespresso ) bo nie było ani jednej. 2. brak kołdry ( było nas troje, jedna kołdra była na łóżku, druga w szafie a o trzecią musiałam kolejnego dnia rano poprosić obsługę więc jedna noc pod ręcznikiem...i było nieco zimno ) 3. niewystarczającą ilość papieru toaletowego ( prosiłam obsługę na miejscu o dodatkowe ). Ilość kapsułek do zmywarki wynosiła 2 szt :) zużyliśmy tylko 1 gdyż głównie stołowaliśmy się i przebywali poza apartamentem zwiedzając i ciesząc się kuchnią katalońską. Kontakt przez WhatsApp doskonały, obsługa pomocna i nastawiona na klienta. Depozyt zwrócony natychmiast po opuszczeniu apartamentu. Dotarliśmy w nocy i nie było problemu z otwieraniem drzwi za pomocą aplikacji. Nie korzystaliśmy z fizycznego klucza.

• Ocena dodana: 1 grudnia 2023

• Apartament typu Superior

Brak kapsułek do kawy, tylko jedna kapsułka do zmywarki, ogromny hałas słyszany przez całą noc. Ale zatyczki do uszu dały radę więc nie przeszkadzało mi to.

Duże, przestronne mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji. Dobrze wyposażone. Piękne sufity. Aplikacja do otwierania drzwi działała bez zarzutów za każdym razem. Sprawny kontakt z obsługą. Niedaleko duży supermarket Carrefour.

• Ocena dodana: 14 sierpnia 2023

Polecam
    • Apartament z 1 sypialnią

Apartament zamówiony dla 2 dorosłych i dwojki dzieci. Pościel była przygotowana tylko dla dwóch osób, dla kolejnych dwoch poszukalismy sami w szafie i w lozkach i sami ją ubraliśmy. Papier toaletowy- zapas mógłby być większy ;)

Lokalizacja bardzo dobra, przy samej La Rambli. Check in zrobiony wcześniej on-line ułatwia korzystanie z apartamentu. Klimatyzacja, czystość bez zarzutu. Apartament nowoczesny, przyjemny. Polecam gorąco.

• Ocena dodana: 5 lipca 2023

W centrum Barcelony
    • Apartament z 1 sypialnią

Obsługa obiektu za pomocą aplikacji, która nie zawsze działała i były problemy z otwieraniem drzwi.

Położenie w centrum Barcelony

• Ocena dodana: 21 lutego 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Odbiór kluczy umówiliśmy z godzinnym wyprzedzeniem, mimo to czekaliśmy pod drzwiami prawie 30 min w nocy, z dwójką malutkich dzieci. Aplikacja do obsługi pokoju nie działała. W łazience nie działało światło i słuchawka od prysznica. Na tygodniowy pobyt dla 4 osób dostaliśmy jeden mini szamponik i jedno mini mydełko.

Przytulne mieszkanko, wyposażone we wszystkie potrzebne rzeczy. Lokalizacja w samym centrum, blisko przystanków i metra. W pobliżu sklepy, restauracje.

• Ocena dodana: 24 sierpnia 2022

WSZYSTKO BYŁO O.K. ZGODNIE Z OPISEM.
    • Apartament z 2 sypialniami (6 osób dorosłych)

LOKALIZACJA. ŁATWE ZAKWATEROWANIE. WYSTRÓJ MIESZKANIA.

• Ocena dodana: 16 sierpnia 2022

Świetna loklizacjado zwiedzania miasta, zaraz przy La Rambli, dobrze wyposażony, wygodny apartament.
    • Apartament z 1 sypialnią

Świetna lokalizacja, idealna do zwiedzania miasta, zaraz przy La Rambli, przy metrze, do plaży dojdzie się na piechotę. Apartament bardzo dobrze wyposażony. Nie działał czajnik i ciężko chodziły drzwi do łazienki, poza tym nie mieliśmy uwag. Polecam dla rodzin z dziećmi, ze względu na super lokalizację i niewielką odległość do przystanków.

• Ocena dodana: 4 czerwca 2022

• Apartament z 1 sypialnią

Lokalizacja obiektu i wystrój.

• Ocena dodana: 9 maja 2022

Mimo trudności z płatnością pobyt udany.
    • Apartament z 1 sypialnią

Mimo telefonicznej informacji z lotniska na dostarczenie kluczy pod obiektem czekałem z dziećmi 45 min a była godz 23. a usługa dostarczenia kluczy była dodatkowo płatna 30 euro. Skomplikowana procedura żeby opłacić kaucję i podatek miejski. Wymiana kilku maili i informacji na bookingu, przysyłanie formularzy w Wordzie do wypełnienia. Jak dla mnie czasochłonne , powinno być to lepiej rozwiązane, podobnie jak zamiast karty do drzwi powinno być na kod i nikt wieczorem nie musiałby jej dostarczać.

LOKALIZACJA bardzo dobra, wszędzie blisko, na pieszo można zwiedzić większość atrakcji

• Ocena dodana: 20 kwietnia 2022

Bardzo dobre miejsce do zwiedzania Barcelony
    • Apartament z 1 sypialnią

Brak kapsułek do ekspresu do kawy. Brak podstawowych przypraw (sól, pieprz). Na zdjęciach pokazuje się bardzo ładny taras (mnie to zdjęcie przekonało), ale ten taras nie był dla nas dostępny.

Miejsce. Obsługa w recepcji.

Pobyt: kwiecień 2022

• Ocena dodana: 4 stycznia 2022

To, co było największą zaletą, w innej sytuacji bylo akurat wadą. Dziewczyny na recepcji bardzo pomocne w ciągu dnia, al
    • Apartament z 2 sypialniami (5 osób dorosłych)

Świetna lokalizacja na krótki kilkudniowy pobyt. Bardzo starannie przygotowany, czysty apartament.

Pobyt: styczeń 2022

• Ocena dodana: 14 października 2022

• Apartament z 1 sypialnią

zależalo nam na balkonie. ale na ostatnim pietrze są najmniejsze. ledwo stopa się mieści. odbiór kluczy daleko

piekny apartament. dużo miejsca. czysty. świetna lokalizacja. blisko La Rambla

• Ocena dodana: 15 września 2022

• Apartament z 1 sypialnią

Brak wystarczającej. Ilosci kosmetulykow w łazience,. Zapewniono dla 2 osób na 1 dobę

Lokalizacja, wyposażenie

• Ocena dodana: 28 maja 2022

świetna lokalizacja, 3min od Carrefour który jest bardzo dobrze zaopatrzony, ceny normalne. W mieszkaniu dostępne były ś
    • Apartament z 1 sypialnią

w nocy trochę głośno od ekip sprzątających ulice, śmieciarek, na rogu ramblas jest bar i ludzie stoją na ulicy i jest głośno

lokalizacja

• Ocena dodana: 24 maja 2022

1,0
    administracja lokalu bardzo , to my musieliśmy jezdzic do biura a nie odwrotnie
    • Apartament z 2 sypialniami (6 osób dorosłych)

W dniu przyjazdu otrzymalismy jedna karte do apartamentu , bylismy z rodzina 5 osobowa , po kolejna musilismy jechac do biura zajmującego sie administrowaniem lokalu. Firma zajmująca sie administracja nie mogla sciagnąć kaucji w wysokości 200 euro i nie byl to problem naszego banku , maja jakiś dziwny system telefonicznej weryfikacji , musilismy jechac do buiura , to wszytko zajeło nam duzo czasu

• Ocena dodana: 6 marca 2022

Rewelacja.
    • Apartament z tarasem

brak

przestronny apartament z cudownym tarasem

Pobyt: marzec 2022

• Ocena dodana: 22 lutego 2022

GODNY POLECENIA
    • Apartament z 2 sypialniami (6 osób dorosłych)

Świetna lokalizacja!!! Apartament czysty, nowocześnie urządzony, przestronny. Bardzo dobrze wyposażona kuchnia. Dużo miejsca na ubrania, itp. (szafy, szuflady, dużo wieszaków). W budynku winda. POLECAM.

Pobyt: luty 2022

• Ocena dodana: 14 listopada 2021

znaczną niedogodnością była konieczność odbioru kluczy w innym punkcie miasta, jak i brak możliwości pozostawienia bagaż
    • Studio

brak dostatecznej ilości światła słonecznego

lokalizacja przy samej Rambli

Pobyt: listopad 2021