2. Španělsko hodnocení hotelů

7,4

5,5

• Hodnocení napsáno: 22. března 2024

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Starší vybavení, hluk z pavlače

Starší hotel, jednoduchá snídaně, blízko na metro a do centra, blízko La Rambla, doporučuji na krátkodobý pobyt.

• Hodnocení napsáno: 11. prosince 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Na pokoji hodně špatně osvětlení, pouze noční lampičky, žádný lustr, ještě, že v koupelně bylo dobré světlo, kterým jsme si prosvítily pokoj. V koupelně byly posuvné skleněné dveře, koupelna nešla pořádně zavřít (utěsnit), byl v pokoji šílený smrad ze sprchového koutu. Jelikož jsme z hotelu vyrážely vždy už po snídani kolem půl deváté a vracely se nazpět až kolem 21 hodiny, tak jsme to nějak prožily. Ale měly jsme pokoj reklamovat, naše smůla.

Lokalita vynikající, ve staré čtvrti, všude blízko, autobus z letiště cca 800 m od hotelu na Catalanya plaza, kde staví rovněž autobusy hop off hop on. Snídaně byly jednotvárné, ale dostačující, personál milý, čisto v hotelu.

Termínem pobytu byl prosinec 2023

• Hodnocení napsáno: 19. listopadu 2023

Dostačující hotel pro nenáročné klenty.milý ,ochotný personál,čisté pokoje,pečlivě uklizené každý den.
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Zápach ve výtahu,zápáchajici koupelna.

Určitě bezvadné místo,v centru města.hotel čistý.personál velmi milý.

Termínem pobytu byl listopad 2023

• Hodnocení napsáno: 6. listopadu 2023

poměr cena - lokalita - výkon perfektrní
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Pokoje malé, skromné, ale dostačující. Postel je pro 2 osoby velmi malá, ale dalo se to. Snídaně jsou velmi jednoduché, ale hladový jsme nebyli. Postrádala jsem úplně ovoce a zeleninu a vetší rozmanitost, stále se opakuje sýr, šunka, salám, vařené vejce a bagetka a toastový chléb.

Poloha hotelu je skvělá, pár metrů od hlavní třídy, ale přitom v klidné ulici. Všude je to blízko a metro je vzdáleno jen pár metrů. Lokalita je perfektní.

• Hodnocení napsáno: 30. října 2023

• Čtyřlůžkový pokoj

Snídaně by mohly být trochu pestřejší. Pro nenáročné cestovatele.

Snídaně každý den stejné, ale to jsme čekali. Úklid každý den vzorný. Personál vstřícný. Super poloha v centru. Vybavení starší, ale odpovídá to ceně. Vestibul hotelu je krásný.

• Hodnocení napsáno: 19. října 2023

Hledali jsme levnější ubytovani v centru města a to se povedlo dokonale. Byli jsme spokojeni.
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Nečekali jsme přepych petihvezdickoveho hotelu, tak si na nic nestěžujeme.

Snídaně jednoduchá, ale dobrá a stačila. Skvělá lokalita.

• Hodnocení napsáno: 5. října 2023

Z pohledu poloha - cena jasně doporučuji
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

v ulici je 20 obchodů s telefony , nechápete proč dokud o něj nepřijdete , pak je to jasné , ale to není chyba ubytování..

snídaně jednoduchá , ale dostačující...poloha v centru , klima , ticho z ulice , postel normál , personál perfektní

• Hodnocení napsáno: 28. září 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Pokoje malé, starší vybavení (i když koupelna byla zcela nová), měli jsme štěstí, že jsme měli okno ven, bylo tam i dost pokojů, které měly okna jen do atria, a to si, zejména v létě, neumím představit...

Super místo v centru u la Rambla, u metra a pár set metrů od přístavu. Hotel klidný, personál milý, snídaně dostačující (dobrá káva, džusy, několik druhů pečiva, salámy, sýry, jogurt...) a pobyt cenově dostupný. Pokoje čisté... Využili bychom klidně znovu.

• Hodnocení napsáno: 6. června 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

pokoj mel okno na pavlac odkud se ozývaly hlasy osttnich návstevníků dlouho do noci

uzasná atmosféra starého hotelu, vyborna lokalita. tichá klimatizace. fajn snidane

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 20. května 2023

• Čtyřlůžkový pokoj

Personál jídelny. Ale jen u snídaně se to dalo přežít. Výše pobytové taxy.

Velmi blízko La Rambla. Personál recepce. Úklid denně.

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 13. května 2023

Hotel, z kterého je to všude kousek :-)
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Pokoj byl pro dva dospělé a dítě dost malý (a bez oken), další den jsme si připlatili 40€ za přistýlku a náš komfort se o level zvýšil, takže určitě doporučuji 3 samostatné postele, pokud cestujete s dětmi, do standardního pokoje se nic navíc nevleze. V pokojích je všechno slyšet - ani ne tak z venku, ale z ostatních pokojů, počítejte s tím. Třeba jednu noc pán na chodbě a ve svém pokoji telefonoval ve dvě v noci a spát se nedalo.

Velkou výhodou hotelu je jeho lokace. Je to doslova pár metrů na La Rambla i k metru Lyceu. Kousek je to i ke katedrále, Kolumbovu památníku, akváriu a moři. Ulice, kde stojí, je spíš zanedbanější, ale to mi přijde dost podobné v malých uličkách v centru. Skvělou atmosféru dělá i zasklený vnitroblok s květinami, je to taková odpočinková zóna, kde jsem si rád na židličce poseděl. Na pokojích najdete zásuvky USB-A na dobíjení, čisté ručníky, mýdla. Pokoje jsou klimatizované, do patra to jde i výtahem. Snídani jsem si užil - křupavá bageta, salámy, sýry, mléko (i teplé pro děti), jogurt, nějaké sladkosti (mufin), nutela, marmeláda... a kafe. I dětem chutnalo. Nepočítejte se snídaní alá čtyřhvězdičkový hotel a určitě nebudete zklamáni.

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 28. dubna 2023

Ubytování v centru pro nenáročné klienty
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Ubytování v centru pro nenáročné cestovatele na několik noci naprosto dostačující. Snídaně stále stejná, pokojík maličký, koupelna čistá, postele relativně pohodlné, personál přátelský - za tu cenu slušné. Nečekejte žádnou hitparádu, ale pokud trávíte většinu času mimo jako my a v hotelu pouze přespíte, tak je to ok 100 m od stanice metra, v centru, všechno je po ruce. Neměla bych problém využít znovu.

Termínem pobytu byl duben 2023

• Hodnocení napsáno: 11. dubna 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Některé části zařízení by si už zasloužily výměnu. Výhled z pokoje taky nic moc. Také jsme měly smůlu, že v době našeho pobytu byli v hotelu ubytovaní studenti a noci nebyly zrovna tiché.

Snídaně - dostatečný výběr pro sladkou i slanou variantu, džus, káva, čokoláda, čaj. Personál velmi příjemný a vstřícný. Postele pohodlné.

Termínem pobytu byl březen 2023

• Hodnocení napsáno: 1. dubna 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

U snídaně žádná zelenina ani ovoce. Výhled z okna na protější barák s vrkajícími holuby.

Snídaně jednoduchá, ale stačila. Hotel přímo v centru, takže všude blízko, chodily jsme jen pěšky a to i v noci. Pokoje jednoduché, ale čisté. Líbil se nám starý designe hotelu, který nevypadá jako hotel kdekoliv na světě.

Termínem pobytu byl únor 2023

• Hodnocení napsáno: 20. března 2023

Hotel na výborném místě pro turisty
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Hotel se nachází jen pár desítek metrů od ulice La Rambla, na jedné z bočních ulic. Samotný hotel je vlastně pavlačový dům se spoustou pokojů. Samotná pavlač je velmi hezká. Pokoj jsme měli menší, ale vše, co jsem potřebovali, jsme tam našli. Součástí ubytování byla velmi dobrá snídaně. Hotel doporučuji méně náročným hostům. Každopádně já jsem byl spokojen a určitě bych se do tohoto hotelu opět vrátil :-)

Termínem pobytu byl březen 2023

• Hodnocení napsáno: 13. února 2023

Markéta
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

I přes přitápění klimatizací bylo chladno. Pokoj by zasloužil renovaci.

Skvělá lokalita, vstřícný personál a celkově zajímavé prostory.

Termínem pobytu byl únor 2023

• Hodnocení napsáno: 21. ledna 2023

Super poloha
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Snídaně, velice jednoduché ale to se asi dalo předpokládat , ale byly chutné :)

Nejvíce se mi líbila poloha hotelu, byla přímo v centru a za tu cenu úplně super, kousek k moři, kousek k památkám, na vlak. Personál velice milý.

Termínem pobytu byl leden 2023

• Hodnocení napsáno: 28. listopadu 2022

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

V jídelně u snídaně špinavé nádobí a příbory, bylo potřeba koukat co si berete. Na pokoji hodně špatně osvětlení, pouze noční lampičky, žádný lustr.

Skvělá poloha ubytování, příjemný personál. Ubytování je velice základní ale příjemné.

Termínem pobytu byl listopad 2022

• Hodnocení napsáno: 5. září 2022

• Čtyřlůžkový pokoj

chybějící mýdlo, šampon v koupelně, upozornění, že v koupelně je jen vana. U snídaně absence zeleniny nebo ovoce

hezký hotel v dobré lokalitě, moc milý personál, skvělé atrium pro večerní posezení s přáteli

Termínem pobytu byl srpen 2022

• Hodnocení napsáno: 22. srpna 2022

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Skvělé místo, dobrá cena, snídaně chudší, ale dostačující!!!

• Hodnocení napsáno: 30. května 2022

• Jednolůžkový pokoj

Na hlavní třídu La Rambla co by kamenem dohodil, hotýlek v centru, pokoj do světlíku takže nejen v noci tma a klid, dobrý poměr cena /výbava/jídlo...Stejně jste celý den venku :-) Příjemný a nápomocný personál.

Termínem pobytu byl duben 2022

• Hodnocení napsáno: 21. května 2022

Dobrý hotel v úplném centru města
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Pokoje by si zasloužily novější vybavení. Wi-Fi pouze v atriu. Snídaně bez zeleniny, ovoce, ale fajn kafe. Okolí hotelu odpovídá lokalitě jedné z nejrušnějších ulic města.

Krásné atrium plné rostlin, hotel z druhé poloviny 19. století jen kousek od La Rambly vedle Opery. Skvělý personál.

• Hodnocení napsáno: 3. května 2022

Barcelona - vášnivé okouzlení historií i současností
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

sousedi v bloku domů (ve dvoře) byli v ranních hodinách hodně hluční, ale zvládly jsme to

v samém centru Barcelony, vlastně přímo na metru a tím je potom vše dostupné bez problému, personál milý, ochotný řešit tradiční (rady s dopravou k atrakci, zdarma mapa ) i ne tak tradiční akce hostů (pomohli nám i s vývrtkou )

Termínem pobytu byl duben 2022

• Hodnocení napsáno: 2. května 2022

• Třílůžkový pokoj

Hluk z ulice a sousedních pokojů