3. Wyspy Kanaryjskie – opinie o hotelach

7,9

6,6

• Ocena dodana: 6 maja 2024

• Pokój dwuosobowy typu Standard

słabo wyciszone okna, w nocy było słychać fale rozbijające się o klif

bardzo fajna lokalizacja

• Ocena dodana: 6 maja 2024

Jeśli dla kogoś ważne są udogodnienia w hotelu to jest ok.
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

Dostaliśmy pokój na piętrze, na którym były robione akurat remonty i było dość głośno. Słychać dźwięki z korytarza. Szyba prysznicowa dość wąska i odpływ też nie za dobrze działał, więc łazienka trochę się zalewała podczas mycia. Podczas śniadań obrusy często były brudne i poplamione. Ekspresy do kawy również często brudne, aż odechciewało się z nich korzystać. Gdyby nie promocja na bookingu na ten nocleg to byłabym mocno rozczarowana. Chodź nadal pomimo zniżki uważam, że standard i cena nie idą w parze.

Miły personel. Całkiem spory wybór jedzenia na śniadaniach. Duże łóżko. Dużo udogodnień - ale nie powiem czy mogę je polecić, bo na korzystanie z basenów i zewnętrznych atrakcji pogoda nam nie dopisała. Dobra lokalizacja.

• Ocena dodana: 18 marca 2024

Dobra lokalizacja, można tu odpocząć.
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na morze

Na windę, w większości przypadków, naprawdę się czeka (teraz już rozumieć po co ustawiono na piętrach ustawione są kanapy). Jeśli ktoś nie lubi atmosfery dobrze bawiących się/wypoczywających starszych osób, niekoniecznie będzie zadowolony. Mnie osobiście poprzebierane "na wieczorek taneczny" starsze panie w niczym nie przeszkadzały ;-)

Klasyczny hotel z lat 90-tych (mieszana klientela, acz przeważają osoby starsze). Najlepsze lata ma za sobą, ale jest jak najbardziej W PORZĄDKU. Posiłki urozmaicone, dostępne są dwa baseny. Jeśli będziesz miał szczęście zamieszkać od strony oceanu - widok i szum fal robią doskonałe wrażenie. Odległość od centrum miasta idealna na spacer po obiedzie lub kolacji (30 minut spokojnym krokiem).

• Ocena dodana: 12 lutego 2024

Dobra lokalizacja ale sporo niedociągnięć
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na morze

Bardzo słabe wifi w pokoju Pokoje wymagają odświeżenia Minus za obsługę restauracji - przy pierwszej kolacji nikt się nami nie zainteresował, zamieszanie z rachunkami za napoje, ostatniej nocy pani nie chciała nas wpuścić mimo kart hotelowych i podania nr pokoju (za brak kartki z nr pokoju, która wcześniej ani razu nie była wymagana) Śniadania - codziennie to samo, mało warzyw, zero ryb, za to frytki i inne mało śniadaniowe rzeczy Brak jakichkolwiek napojów do kolacji - nawet ekspresy do kawy i herbaty wyłączone, za wodę trzeba płacić. Ceny napojów z kosmosu.

Lokalizacja świetna - piękny widok na miasteczko i ocean, duzy teren hotelu z parkiem, kortami, silownia. Darmowy busik do centrum miasta

• Ocena dodana: 30 stycznia 2024

Bardzo przyjemne miejsce z mało różnorodnym jedzeniem. Traktować jako bazę wypadową.
    • Apartament typu Suite

Mało różnorodne śniadania, przez cały tydzień nic nie zmieniało się w menu a nie było zbyt obszerne. Bardzo mała ilość warzyw. Brak regionalnych produktów takich jak hiszpańskie sery, oliwki, wędliny. Śniadania przygotowane bardziej pod turystów z Wlk Brytanii lub Niemiec.

Family room składający się z dwóch pokoi z osobnymi łazienkami, widok na ocean z balkonu na 16 piętrze, podgrzewany basen. Bliskość do sklepu typu lidl.

• Ocena dodana: 4 stycznia 2024

🩷🫶🏻

Widok na ocena

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 27 listopada 2023

Pobyt udany
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na morze

Pokój hotelowy trochę zużyty , wymagał modernizacji. Na śniadaniu owoce mrożone lub z puszki. Napoje zimne z koncentratu w automacie. Sejf w pokoju dodatkowo płatny .

Bardzo dobra lokalizacja hotelu, bardzo ładne otoczenie hotelu, widok na ocean. Wygodny parking hotelowy, choć płatny. Dobre śniadanie, pokój czysty codziennie sprzątany, klimatyzacja. Przyjazny personel hotelu.

• Ocena dodana: 26 listopada 2023

Stare okna

Lokalizacja

• Ocena dodana: 24 listopada 2023

• Pokój Dwuosobowy z widokiem na morze

Zdecydowanie lepiej można zadbać o czystość pokoi a konkretnie wykładzin i zasłon.

Super widok na ocean, baseny i ogród.

• Ocena dodana: 16 listopada 2023

Jeżeli przyjeżdżają niemieccy turyści, to chyba jest ok...
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na morze

Hotel swoje najlepsze lata ma już za sobą, niestety wymaga mocnego odświeżenia. Oczywiście są wykładziny wszędzie, jak to w 4 * hotelu, ale usyfione nie miłosiernie, zapach w pokoju też niestety nie najciekawszy kurzu i wilgoci. Ręczniki owszem wymieniają codziennie, jak się chce, ale też nadają się do wymiany na nowe. Klimatyzacja owszem jest, ale huczy jak traktor. Łóżko niestety nie wytrzymało i się rozleciało..., na szczęście naprawili to szybko i sprawnie. No i widok... Oszałamiający na ocean ale na dłuższą metę idzie oszaleć, bo jest tak ogromny hałas fal rozbijających się o klify, a drzwi niestety za dobrze nie izolują od tego hałasu.

Widok na ocean, śniadania ok, miła i pomocna obsługa, piękny ogród, 3 baseny, dobra lokalizacja wypadowa, parkować wcale nie trzeba na płatnym parkingu pod hotelem, zaraz jest duży parking przy boisku baseballowym.

• Ocena dodana: 22 marca 2023

Hotel super położony i mocno podstarzały w swoim wyposażeniu.
    • Pokój rodzinny

Monotonne jedzenie, fatalnie działający internet, kilkudziesięcioletnie wyposażenie pokoi. Dziurawa podłoga w pokojach pokryta wykładziną. Stare łazienki. Kiepska zasłonka przysznicowa zamiast kabiny powodowała zalewanie łazienki. Fatalne oświetlenie w pokojach.

Basen z podgrzewaną wodą. Dało się pływać w lutym. Dobra lokalizacja, można zjeść śniadanie na restauracyjnym balkonie na urwiskiem nad brzegiem morza. Do Loro Park parę minut piechotą. Mają parking dla samochodu. W pokojach duże szafy.

• Ocena dodana: 7 marca 2024

1,0
    Nigdy więcej!
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

Pokój W pokoju wykładzina na której można znaleźć liczne plamy. Łóżka strasznie niewygodne - wybrałem opcję pokoju bez widoku na ocean ze świadomością że chce ciszę. Zostałem zmuszony do zameldowania się w pokoju z widokiem na ocean w którym było zimno a wiatr nie do końca pozwolił mi spać. Klimatyzacja śmierdziała a jej dźwięk przypominał odpalanie starego traktora. Dodatkowo okna nie były szczelne. Meble w pokoju były brudne - poplamione. Lodówka hałasowała w nocy. Łazienka W łazience w wielu miejscach widać było że wanna ma za sobą wiele lat. Była brudna. Meble brzydkie pokryte pleśnią/zielony nalot. Wszędzie wychodził sylikon a pewnego dnia znalazłem dwa robaki chodzące po koszu i umywalce. Warunki sanitarne fatalne. Śniadanie Codziennie to samo. Pewnego dnia zatrułem się śniadaniem, cały dzień wymiotowałem. Prawdopodobnie nie świeże jajka. Z łóżka zadzwoniłem do recepcji po pomoc. Co usłyszałem zaskoczyło mnie - BRAK SZACUNKU I ZROZUMIENIA. Pracownica poinformowała mnie że nie przyniesie mi butelki wody ani nie pomoże bo to mój problem że ledwo żyję i nie mam siły wstać z łóżka. Dramat! Co ciekawe w dniu wyjazdu widziałem dwie kolejne osoby wymiotujące w okolicy lobby. Chciałem zrezygnować ze śniadań ale usłyszałem - nie. Pokój codziennie był sprzątany czyli wymieniany ręcznik i zabierane śmieci. Tyle. W telewizorze wyłącznie niemieckie programy tv. Obsługa podczas śniadania kocha klientów dających dodatkowe napiwki w euro. Mnie traktowali jak wroga. Nic im nie zrobiłem. Hotel zepsuł mi wyjazd - 3 dni dochodziłem do siebie po zatruciu. Odbiło się to bardzo na mojej psychice. Nie jadłem nic u nich.

Hotel położony jest w dobrej lokalizacji. Około 200m od hotelu znajduje się duży darmowy parking (przy boisku), gdzie bez najmniejszego problemu zostawicie swój samochód. Parking oświetlony w nocy - wydaje się bezpieczny. Hotel stara się wymusić płatność za postój samochodu na ich własnym (wewnętrznym parkingu), w kwocie 30€/24h. Hotel nie posiada dostępu do plaży, posiada basen zewnętrzny na którym odbywają się animacje. 10min od hotelu znajduje się Loro park. A na terenie hotelu znajduje się mały sklepik gdzie można zrobić zakupy spożywcze, czy kupić pamiątki. Wygląd całego hotelu podpowiada że lata świetności i czystości ma już dawno za sobą. Liczna ilość rdzy, plam na fotelach czy starego brudu.

• Ocena dodana: 1 marca 2024

Pobyt na Teneryfie był cudowny, ale do tego hotelu bym nie wróciła
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

- Niski standard pokoi - Czystość pozostawia wiele do życzenia - Monotonne i trochę sztuczne śniadania (kupne słodkości, niektóre owoce z puszek, świeży sok z owoców za dopłatą) - Brak pozostawionych czystych ręczników mimo prośby napisanej personelowi sprzątającemu na kartce

- Niesamowity widok z hotelu - Piękny i zadbany hotelowy ogród - Podgrzewany basen - Darmowy bus do centrum dla gości hotelu

• Ocena dodana: 22 września 2023

Bardzo udany wyjazd

wyjatkowa lokalizacja

• Ocena dodana: 8 czerwca 2023

Ogólnie rewelacyjny hotel, widok z balkonu zapierał dech w piersiach, przepyszne śniadania.
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na morze

Pokoje mogłyby być bardziej nowoczesne.

Lokalizacja, widok z balkonu.

• Ocena dodana: 4 czerwca 2023

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Szczerze polecam ten hotel!

• Ocena dodana: 8 stycznia 2023

1,0