3. Wyspy Kanaryjskie – opinie o hotelach

8,7

9,1

• Ocena dodana: 23 kwietnia 2024

• Pokój Dwuosobowy z widokiem na basen

Jedno duże łóżko to były tak naprawdę dwa złączone. Łóżka były na kółkach i łatwo się rozsuwały. W pokoju brak było czajnika, nawet szklanek. Śniadania były niesmaczne. Sztuczne produkty tj. marketowe ciasta, owoce z puszki (ananasy, brzoskwinie). Oferta raczej skierowana do rezydujących tam w zdecydowanej większości starszych Niemców (dużo kiełbasy i niedoprawione).

Podobał nam się basen, który okalał ładny i zadbany ogród.

• Ocena dodana: 9 kwietnia 2024

Udany pobyt w Puerto
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na morze

Byliśmy z małym dzieckiem i wszyscy byli dla nas mili, ale zdecydowana większość gości to starsi ludzie. Jeżeli szukasz miejsca z atrakcjami dla najmłodszych, lepiej jechać gdzies indziej. My jednak byliśmy zadowoleni :) Dość niedaleko jest Loro Park.

Jedzenie było urozmaicone, kuchnia hiszpańska i międzynarodowa. Baseny i ogrody są bardzo ładne. Hotel organizuje wieczorne koncerty. W kwietniu nie było problemu z bezpłatnym parkingiem przy ulicy pod hotelem. Przepiękny widok na morze i zachód słońca- warto dopłacić!

• Ocena dodana: 19 lutego 2024

detale trochę psuły pobyt
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na basen

- W styczniu baseny (za wyjątkiem jacuzzi) były raczej zimne. Brodzik dla dzieci lodowaty (najzimniejszy z basenów) - Nieuprzejma obsługa na kolacji (był kelner, który był naprawdę chamski tak, że aż wybuchały kłótnie) - Podwójne łóżko było złożone z dwóch i się rozsuwało - Zdarzały się kolejki do wejścia na kolację (oczekiwanie do 15 minut) - Wieczorne atrakcje są organizowane zaraz przy wejściu hotelu (to minus tylko jak się wraca ze śpiącym dzieckiem jak my)

- Dobra relacja ceny do jakości (gdyby nie lodowaty brodzik i obsługa kolacji reszta naprawdę byłaby ok w tej cenie) - Duża, ładna przestrzeń basenowa. Duże pokoje. - Dość dobre jedzenie - Czysto - Ładna okolica. Kawałek (ok. 20 minut w dół) od centrum i plaży, ale nam się podobała.

• Ocena dodana: 6 lutego 2024

• Pokój Dwuosobowy z widokiem na basen

Ciężko znaleść minusy. Może lokalizacja bo do plaży i deptaku nadmorskiego gdzie odbywa się życie nocne jest 20min na nogach. Ale za to jest dużo miejsc parkingowych dla wypożyczonego auta.

Hotel czysty i zadbany. Śmiało można polecić. Dobre jedzenie w restauracji. Warto wykupić opcję z obiadokolacją. Duże baseny i nie ma problemu z leżakami. Byliśmy w lutym więc 90% gości to niemieccy emeryci - ale przynajmniej cisza i spokój.

• Ocena dodana: 1 lutego 2024

• Pokój Dwuosobowy z widokiem na morze

Trochę monotonii w kuchni. Brak czajnika i wody butelkowanej każdego dnia w pokoju. Płatność za wodę podczas kolacji. Bardzo mały i ciasny parking podziemny.

Relacja ceny do jakości. Miejsca parkingowe wokół hotelu były dość łatwo dostępne każdego dnia. Zawsze jedno lub dwa udało się znaleźć. Fajna baza do spacerów i wycieczek. Przemiła i pomocna obsługa.

• Ocena dodana: 24 grudnia 2023

Polecam
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na morze

Dobre jedzenie, duży wybór.

• Ocena dodana: 21 grudnia 2023

Miłe zaskoczenie
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na basen

Malutki minus za brak czajnika w pokoju. Nad morze porządny spacer.

Przepiękny hotel w dobrym, starym stylu. Dopieszczony w każdym calu. Fantastyczny ogród z basenami i jacuzzi - warto brać pokój z widokiem własnie na baseny. Profesjonalna obsługa. Cisza i spokój, mimo wielkości obiektu.

• Ocena dodana: 20 grudnia 2023

świetny personel

• Ocena dodana: 14 grudnia 2023

Fajny hotel za niewielkie pieniądze
    • Pokój jednoosobowy typu Standard

Pokój jest niewielki, średnio wygodne poduszki.

Wydaje mi się ze ciężko jest znaleźć w tej cenie coś lepszego dla 1 osoby ze śniadaniem w formie szwedzkiego stołu którego różnorodność jest rzadko spotykana w polskich hotelach.

• Ocena dodana: 7 grudnia 2023

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Problem z miejscami parkingowymi przy hotelu, ale parę metrów dalej zawsze coś udawało się znaleźć, hotel mógłby być ciut bliżej oceanu, ale nie jest to wielki mankament.

Hotel położony w miłej okolicy , z widokiem na ocean lub wulkan z pięknymi basenami i ogrodem. Mila atmosfera i obsługa hotelu, śniadania i obiadokolacje obfite i różnorodne. Pobyt bardzo udany. Z przyjemnością wrócę!

• Ocena dodana: 31 października 2023

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Słabe WiFi, płatna siłownia

Teren hotelu, jacuzzi, jedzenie

• Ocena dodana: 5 października 2023

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Mało atrakcji dla dzieci, obiekt głównie nastawiony na osoby dorosłe. Brak animacji. Nie jest to wada jeśli ktoś podróżuje bez dzieci

Urozmaicone śniadanie i kolację. Miły personel, bardzo ładna strefa basenów.

• Ocena dodana: 18 lipca 2023

• Pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na basen (2 osoby dorosłe + 1 dziecko)

Brak wieczorem miejsca do parkowania

Dużo zieleni, przyzwoite jedzenie

Basen i wielkość lozka

• Ocena dodana: 10 lipca 2023

Rocznica ślubu
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na basen

Fatalna obsługa na recepcji, problemy z płatnością, nie wynikającą z mojej winy, a pomyłki recepcjonistki, która pobrała większą kwotę za pobyt w dolarach, a nie w euro narażając na opłaty z tym związane , po mojej interwencji Pani zwróciła całą wartość, ale nie mogła zrozumieć, że w dniu dzisiejszym nie mogę już zapłacić ponownie z powodów bezpieczeństwa mojej karty i limitów. Zapewniłem, że jutro o tej porze przyjdę uregulować należność za mój pobyt, a był to problem ze strony obsługi hotelu. Mimo to byłem nękany i potraktowany jak bym miał nie zapłacić czyli gość na gapę. Ogólnie pobyt zepsuty, a była to rocznica ślubu na którą wróciliśmy do hotelu jako stały klient. Pokój bardzo mały, brak szklanek na wodę, brak wody powitalnej, brak czajnika. Pokój nie był posprzątany, po odsłonięciu zasłon wypadły śmieci po poprzednich gościach. Jak na czterogwiazdkowy hotel brak tego standardu. Łazienki wg mnie jak i pokoje wymagają renowacji i odświeżenia. W tym momencie to 3 gwiazdki. Brak choćby jednego miejsca parkingowego, aby wypakować bagaże. Ogólne wrażenie to jakby swoi goście czyli hiszpanie byli lepiej traktowani.

• Ocena dodana: 14 czerwca 2023

było ok
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na basen

- drewniane szafy, które miały nieprzyjemny zapach i trzymane w niej ubrania przechodziły tym zapachem

- czyste, przestronne pokoje, które codziennie były sprzątane, - duży basen i przestrzeń w około basenu, dużo leżaków więc nie odczuwało się tak bardzo obecności innych gości hotelu

• Ocena dodana: 28 maja 2023

ciekawa lokalizacja na Teneryfie
    • Pokój Dwuosobowy typu Budget

Bardzo ładna restauracja z pysznym bufetem. Baseny na terenie obiektu

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 2 kwietnia 2023

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami (2 osoby dorosłe + 1 dziecko)

Nie mam żadnych uwag

Lokalizacja trochę na uboczu, dość daleko od plaż, ale to jest zaleta - cicho i spokojnie. Wewnątrz świetnie zagospodarowane baseny i jacuzi, mnóstwo zieleni. Bardzo miła i kompetentna obsługa. To był drugi (rok po roku) pobyt w Puerto Palace i z pewnością nie ostatni.

• Ocena dodana: 17 marca 2023

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

(-)

Świetne warunki noclegowe i udogodnienia, niepełne wyżywienie i garaż w niewielkiej cenie (120 euro za 2 os.pokój).Wszystko O.K. Wspaniałe miejsce na długi pobyt wypoczynkowy

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 16 stycznia 2023

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na basen

Lokalizacja, miła i pomocna obsługa, jedzenie bardzo smaczne, spokój w hotelu mimo jego wielkosci

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 29 września 2022

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na basen

Bardzo słaba obsługa w lobby barze ( pani z czarnymi włosami szczególnie leniwa i nie miła ) Pani która nas meldowała na recepcji po przyjeździe była mało pomocna.

Duży satysfakcjonujący wybór potraw na bufetach śniadaniowych. Bardzo sprawna i uprzejma obsługa w restauracji na śniadaniach i na kolacjach. Super kompleks basenów i jacuzi. Parking podziemny. Duże wygodne pokoje z widokiem na basen. Bardzo czysto.

• Ocena dodana: 21 września 2022

przyzwoite miejsce z parkingiem i basenem
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na basen

takie sobie piwo kosztuje 4€ !!

bardzo wygodne łóżko duże twarde w moim pokoju na samej gorze jest klima było cichutko odpoczolem w dniu wyjazdu jakaś para Hiszpanów zaczęła się głośno zachowywać

• Ocena dodana: 5 czerwca 2022

Lenistwo w Puerto
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na basen

Brak czajnika i szklanek w pokoju.

Widok z pokoju, wyżywienie

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 13 maja 2022

• Pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na morze (2 osoby dorosłe + 1 dziecko)

Sniadania przecietne.

Bardzo mily personel, czystosc,