3. Katalonia – opinie o hotelach

8,3

8,5

• Ocena dodana: 30 marca 2024

• Pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i dodatkowym łóżkiem

To, na co mogę ponarzekać to trochę zbyt słabe oświetlenie, było go dużo i bardzo klimatyczne, ale brakowało opcji włączenia głównego mocnego światła

Bardzo fajny hotel, całkiem duży pokój, z lodówką i czajnikiem, duże i wygodne łóżko plus dostawka ( również w miarę ok ) Pokój wyposażony we wszystko co potrzebne, smaczne śniadania, bardzo miła obsługa. Dodatkowo fajna lokalizacja, troche dalej od centrum, więc nie jest głośno w nocy, ale jednocześnie wszędzie w miarę blisko. Metro i plaża w zasięgu kilku minut spacerem, w okolicy różne sklepy spożywcze a nawet galeria handlowa. Polecam !

• Ocena dodana: 18 marca 2024

Wszystko było ok

Było super polecam ten hotel

• Ocena dodana: 21 lutego 2024

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Dobra lokalizacja,pyszne śniadania,miły i pomocny personel.

• Ocena dodana: 10 stycznia 2024

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Drzwi przy zamykaniu trzaskają - należałoby podregulować domykanie drzwi. Pokoje akustyczne. Odgłosy śmieciarki w późnych godzinach - około północy.

Fajna lokalizacja w cichej i spokojnej dzielnicy. Czyste pokoje. Duże pokoje i przestronne łazienki. Kameralny wellness (sauna, fitnes). Dobre i urozmaicone śniadania.

• Ocena dodana: 9 stycznia 2024

Hotel w spokojnej okolicy, czysty
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Śniadanie średnie, monotonne, codziennie to samo. Zarezerwowałam pokój 2-osobowy z myślą że śniadanie będzie dla 2-óch osób, okazało się że jest tylko dla jednej. Pani w recepcji tłumaczyła, że nie ma znaczenia ile osób śpi w pokoju?! Chyba co kraj to obyczaj:-)

Czysty i wygodny pokój, codziennie sprzątanie, wymieniane ręczniki. Obsługa przyjazna, na miejscu restauracja, bar. Niedaleko stacja metra, blisko galeria handlowa, sklepy, bary i restauracje.

• Ocena dodana: 29 listopada 2023

Personel uprzejmy i pomocny, hotel blisko metra, duży wybór śniadań

Pieczywo bezglutenowe było niesmaczne

Duże wygodne łóżko

• Ocena dodana: 24 listopada 2023

Polecam
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Blisko do metra, bardzo miła i pomocna obsługa.

• Ocena dodana: 18 listopada 2023

pobyt w mieście Barcelona uważam za udany.

brak

Śniadania bardzo dobre, duży wybór zarówno potraw wytrawnych jak i na słodko, ciepłe i zimne. Różnorodne regionalne wędliny, sery, warzywa i owoce, jogurty. Miłym zaskoczeniem było serwowanie do śniadania wina musującego.

• Ocena dodana: 21 sierpnia 2023

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Śniadanie było dobre przez dwa, trzy dni później już człowiek chciałby czegoś innego a ciagle to samo było podawane, jajecznica z proszku, brak ketchupu, majonezu.

Lokalizacja, czystość, uprzejmy personel

• Ocena dodana: 28 lipca 2023

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Nie podobało mi się że za parking trzeba było dodatkowo zapłacić chociaż zaznaczyłem jak szukałem hotelu żeby parking bezpłatny. Nie mówiąc już o tym że nie było miejsca jak przyjechałem i musiałem stać na ulicy, no i szybko rano wstać żeby go przeparkować lub zapłacić za postój na ulicy. Powinni informować przy zamawianiu że nie ma miejsc w parkingu podziemnym.

Dogodna lokalizacja, czyste pokoje i duże wygodnie łóżka

• Ocena dodana: 2 lipca 2023

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Kłopotliwa w obsłudze klimatyzacja, której nie można ustawić

• Ocena dodana: 26 czerwca 2023

Bardzo fajny hotel z łatwym dojazdem metrem do Centrum.
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Łazienka słabo oświetlona (1 piętro) - czarna tapeta ze zbyt małą ilością światła. Codziennie wcześnie rano przyjeżdżała śmieciarka, co przy otwartym oknie skutkowało dość dużym hałasem w pokoju.

Hotel bardzo fajny, pokoje przestronne, łóżka wygodne. W pokoju zestaw do parzenia kawy i herbaty. Mogliśmy zostawić bagaże zanim dostaliśmy pokój i iść zwiedzać lub przejść się na plażę (ok. 500 m od hotelu). Obsługa zarówno w recepcji jak i w restauracji bardzo miła i uprzejma. Śniadania urozmaicone - każdy znajdzie coś dla siebie. Po zgłoszeniu konieczności opcji bezglutenowej przynoszono bezglutenowe pieczywo i słodycze. Z pozostałych dań wszystko było opisane - co jest z glutenem a co bezpiecznie może spożywać osoba na diecie bezglutenowej. Kawa przynoszona w dzbanku do stolika ale był też express i można było zrobić sobie kawę samemu. Dodatkowo Prosseco dostępne na śniadaniu w cenie. Blisko stacji Metra El Maresme/Forum - 5 min. Do dużego centrum Handlowego Diagonal Mar - 5 min. Przy stacji metra piekarnia-ciastkarnia (opcje tylko z glutenem) - można było wypić kawę i się posilić. W pobliżu sporo różnych restauracji - również w Centrum Handlowym Diagonal Mar. Na ostatnim piętrze hotelu niewielki basen z widokiem na morze. Dostępne leżaki do opalania.

• Ocena dodana: 19 czerwca 2023

Bardzo mi się podobało. Barcelona jest pięknym miastem.

Brak minusów.

Śniadanie dobre, ale trochę mało zróżnicowane. Jajecznica, boczek i fasolka to takie typowo brytyjskie śniadanie. Duży plus za owoce i słodkie przekąski.

• Ocena dodana: 13 czerwca 2023

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Bardzo pomocna i pozytywna obsługa, wszystko było rozwiązywalne, żadne z naszych pytań, próśb nie było problemem, sami wychodzili z inicjatywą. Interesujące, kreatywne wnętrze, pyszne śniadania. Relatywnie blisko plaży i stacji metra, z której szybko można dojechać do centrum

• Ocena dodana: 24 maja 2023

Miły pobyt w Barcelonie
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Minusy: 1. Bardzo słychać sąsiadów z innych pokoi, wystarczy że rozmawiają dosyć głośno i wszystko słychać. 2. Bardzo ciemno w pokoju i łazience. Światło nie pozwala wykonać makijażu czy w przypadku męża, ogolić brody. Naprawdę w łazience jest ciemno. Wiem że światło w pewnym zakresie da się regulować ale na poziomie najjaśniejszym ciągle jest ciemno.

Hotel w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu, ładna okolica, blisko centrum handlowe. Plusy hotelu : 1. Smaczne śniadanie choć dosyć skromny wybór. Są np kiełbaski ale nie ma ketchupu musztardy czy majonezu co jest obowiązkowe :) Mimo to wszystko co jadłam było smaczne. 2. Bardzo wygodne i duże łóżko hotelowe 3. Duża łazienka i co ważne gorąca wodą i super ciśnienie wody. Niestety często nawet w najlepszych hotelach jest tak że woda leci bardzo wolno lub trudno ustawić temperaturę - tutaj wszystko wspaniałe 4. Miła i pomocna obsługa 5. Drinki w bardzo niskich cenach i można zamówić do północy coś do jedzenia i są to rzeczy smaczne :) 6. Codziennie sprzątanie pokoju wymiana ręczników itd. czysto

• Ocena dodana: 21 maja 2023

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Nieprzyjemny zapach w pokoju i korytarzu. Za mała szafa jak na pokój dwuosobowy. Okno bez możliwości otworzenia w stopniu wystarczającym na to aby przewietrzyć pokój. Podczas tygodniowego pobytu 3 razy mieliśmy problemy z kartą do pokoju. Siłownia praktycznie w jednym pomieszczeniu co sauna, co praktycznie równa się z tym jakby ćwiczyło się na saunie.

Bardzo dobrze śniadania, duży wybór jedzenia na bufecie. Bardzo miła i pomocna obsługa. Duży, wygodny pokój.

• Ocena dodana: 19 maja 2023

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Karty magnetyczne, które cały czas się rozkodowywaly

Śniadania bardzo dobre. Wygodne łóżka. Dobra lokalizacja.

• Ocena dodana: 8 maja 2023

• Pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i dodatkowym łóżkiem

Czystość pokoi.

• Ocena dodana: 13 kwietnia 2023

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Fajne miejsce, łatwy dojazd metrem do centrum, 10 minut pieszo do plaży. Basen na dachu super frajda dla dzieci w przerwie pomiędzy zwiedzaniem. Dodatkowe plusy za połączenie pokoi! Byliśmy z dziećmi 2+2 i mieliśmy rezerwację dwóch pokoi - były obok siebie połączone drzwiami - poprosiliśmy o ich otwarcie i w rezultacie uzyskaliśmy super apartament z dwoma pokojami i łazienkami, a dzieci nie musiały biegać do siebie przez korytarz :)

• Ocena dodana: 20 marca 2023

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Dobra lokalizacja w stosunku do ceny. Łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. Dużo tapas barów.

• Ocena dodana: 14 listopada 2022

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Słabo oświetlone lustro w łazience.

Lokalizacja. Nisko metro ,blisko morze, blisko centrum handlowe

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 19 października 2022

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Wysokie ceny. Karta do drzwi w kółko sie rozmagnetyzowała.

Bardzo miła obsługa hotelu. Super okolica, bezpiecznie, niedaleko do plaży oraz do centrum handlowego. Przystanek metra 5 min. pieszo.

• Ocena dodana: 15 października 2022

Trochę tak i trochę nie.
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Daleko do centrum, ale to nie był największy minus. Największym było zaś, to że dookoła trwają remonty budowlane i to dosyć poważne, ponieważ w górę idzie kolejny wieżowiec. Dużo kurzu, hałasu i zamieszania zwłaszcza w godzinach od rana do późnego popołudnia.

Bardzo wysoki standard hotelu i przemiła obsługa bardzo pomocna w każdym aspekcie. Pokoje duże i przestrzenne, a łóżka wygodne. Plusem było, że jest blisko do plaży, a także plaży nudystów, marketu nie licząc niedziel oraz cannabis clubu.

• Ocena dodana: 24 września 2022

Ok