2. Comentarii despre hoteluri în Franţa
  3. Comentarii despre hoteluri în Ile de France
  4. Comentarii despre hoteluri în Meaux
Franţa Meaux Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Campanile Meaux Scor din comentarii: 5,9

„Personal foarte amabil. Destul de curat pt 3 stele. Parcare gratuita în incinta proprietății. Camera oferita avea miros a tigara ceea ce nu e vina proprietății ca cei de dinainte au fumat cu toate ca e interzis și am primit o alta camera în condiții bune. Micul dejun ok dar ar putea fi un pic îmbunătățit”

• „Totul a fost exact ca în descriere.Curat și utilat cu tot ce ai nevoie.comunicarea cu gazda foarte bună.cu siguranță dacă vom reveni în Franța tot aici ne vom caza.”

• Appartements à Meaux - Proche de Disney Scor din comentarii: 8,1

„Totul a fost perfect ,doar un pic cam frig”

• Appartemple Scor din comentarii: 8,6

„Tout tranquill”

• Appartemple Scor din comentarii: 8,6

„Foarte curat, exact că în descrierea de pe site.Foarte ușor de intrat în contact cu gazda.Zona foarte liniștită.Parcare in zona cu plata,nu am plătit foarte mult.Foarte mulțumiți.”

• maison entre Disneyland et Paris Scor din comentarii: 9,5

„Totul a fost perfect. Locația, casa și gazda. Ne-am simțit ca acasă la propriu. Am avut loc de parcare, zona era liniștită, proprietatea spațioasă și îngrijită. Gazda a fost de ajutor și foarte binevoitoare.”

• „Parcare privata in curte Aproape de Disneyland Acces facil Cabina de dus de dimensiuni mari”

• ibis Styles Meaux Centre Scor din comentarii: 7,7

„Un loc confortabil, curat, linistit, aproape de gara si de centru. Personal foarte amabil. Recomand.”

• B&B HOTEL Meaux Scor din comentarii: 7,3

„Foarte bine poziționat iar in jurul său avind tot ce dorești. Un loc liniștit cu parcare privată în care puteți lăsa liniștiți masina avind sistem de supraveghere video 24/24.Bonus pentru cei ce vor sa se cazeze,luați în calcul că sa ajungeți de la 8-10 dimineața pentru a va plăti cazarea cash sau la poarta puteți scoate rezervarea plătind doar cu cardul bancar.Dupa ce veți plăti primiți un ticket pe care va este imprimat nr.camerei și codul de acces în incinta.”

• „Apartamentul era in gata si a fost foarte usor de ajuns peste tot cu transportul in comun.”

Cele mai bune 25 hoteluri din Meaux