2. Франція: відгуки про готелі
  3. Прованс-Альпи-Лазурний берег: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Кань-сюр-Мер: відгуки про помешкання для відпустки
Франція Кань-сюр-Мер Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Cosy Morning - L'Azur - Plage 100mètres Оцінка за відгуками: 8,4

“Все було добре.Чисто.Є весь необхідний посуд на кухні.“

• 2 pièces calme et fonctionnel Оцінка за відгуками: 9,2

“Прекрасне місце розташування! Надзвичайний вид! Гори! Птахи! До моря можна прогулятись пішки!“

• Un brin de paille Оцінка за відгуками: 9,6

“Все чудово, це місце нам дуже сподобалось. Власники дуже приємні та гарні люди. Дякую“

• Vacancéole - Résidence Le Crystal Оцінка за відгуками: 7,2

“Все сподобалось. Є парковка. Великий балкон. Чисто. Супер“

• Appartements Vivo Оцінка за відгуками: 7,6

“Розташування чудове“

• Palais Saint Pierre Оцінка за відгуками: 7,1

“Чудове розташування, дуже близько до моря, поруч є магазини і різні кафе. В помешканні є кондиціонер , кухня з різним кухонним приладдям, можна приготувати будь які страви. Зроблений євроремонт, все свіженьке і новеньке.“

• Nemea Appart Hotel Le Lido Cagnes sur Mer Оцінка за відгуками: 7,4

“Сподобалось розташування, привітний персонал та басейн. У наявності все необхідне, по запиту є заміна рушників та прибирання.“

• Apartment Le Montcey by Interhome Оцінка за відгуками: 8,2

“Неймовірні апартаменти! Моя родина щаслива, що забронювали саме їх! Розташування супер! До пляжу хвилин 5 повільним кроком. Всі необхідні магазинчики поряд. Просторі апартаменти, місця хватило усім. Окремо хочу виділити барбекю. Це супер зручно! Якщо будемо їхати на Лазуровий берег, будемо бронювати саме ці апартаменти. Дякую за чистоту та дбайливе ставлення до клієнта!“

30 найкращих помешкань для відпустки у місті Кань-сюр-Мер

на основі 9 211 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com