2. Франція: відгуки про готелі
  3. Франція: відгуки про готелі
South-East France Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• ibis Styles Nice Aéroport Arenas Оцінка за відгуками: 9

“Чудовий персонал, усі раді допомогти, заселили нас раніше вказаного в умовах бронювання часу. Номери відповідають опису, зручні ліжка, прибирали щодня. Смачний фреш та багато круасанів зранку.“

• Le Clos de Barbey Оцінка за відгуками: 9

“Нам сподобалося все. В цей період було холодно, вночі навіть 1-3с, але в будиночку було тепло. Є обігрівачі і кондиціонер. Є все для комфортного проживання: кухня (плита, мікрохвильовка, чайник, кавова машина, навіть електро гриль), душ, туалет. У нас був будиночок #6 з 2 спальнями. На території дитяча зона з батутом для дітей, ресторан, басейн.“

• ibis budget Aubagne Paluds Agora Оцінка за відгуками: 4

“Просто якась стара общага. Я не прихильник такого відпочінку, навить якщо просто переночувати, не розумию навищо Ібіс на таке вішає своє імʼя“

• Hotel le Nice Etoile Оцінка за відгуками: 3

“Сподобалось що не далеко від центру, це єдиний плюс“

• The People - Marseille Оцінка за відгуками: 10

“Дуже привітний персонал, можна залишити речі до моменту вашого заселення і піти вивчати місто. Кімнати чисті і ліжка дуже зручні. Найкращий хостел в якому я коли-небудь була.“

• Hotel Mira-Mar Оцінка за відгуками: 9

“Привітний персонал. Розташування. Дуже смачні круасани на сніданок 🙂“

• BW Premier Collection Mondial Оцінка за відгуками: 10

“Дуже привітний персонал, чудове ставлення до гостів, смачні сніданки. Рецепція доступна та готова вам допомогти завжди, це був чудовий час мого проживання😍“

• Toyoko INN Marseille Saint Charles Оцінка за відгуками: 10

“Гарний, чистий, просторий номер з двоспальним ліжком та невеликою власною ванною в ванній кімнаті. Гарна звукоізоляція. В номері є сейф, чайник з кавою, кружки, фен, холодильник, телевізор. До вокзалу та найближчого магазину біля 6 хвилин пішки. На сніданок - кава/чай, сік, хліб, круасани, сир, м'ясна нарізка, джем, йогурт, мюслі з молоком та фрукти. В барі на першому поверсі після 19:00 можна купити вечерю. Порція не велика, коштує біля 9 євро - смачно. Номер прибирали щодня.“

• Hostel Vertigo Vieux-Port Оцінка за відгуками: 10

“Розташування. Спокійно. Чисто. Достойно. Персонал допоміг перебронювати додатково ще на 2 дати.“

• Kyriad Aix Les Milles - Plan de Campagne Оцінка за відгуками: 6

“Номер старенький, та вже давно потребує хімчистки. Кондиціонер старий та сильно гує. Чуть брудновато. Ще раз я б не зупинявся.“

30 найкращих готелів в регіоні South-East France

на основі 2 197 795 відгуків про готелі на Booking.com