2. Франція: відгуки про готелі
  3. Франція: відгуки про готелі
South-East France Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• “Недалеко від міста, є сад, з собачкою пустили безкоштовно“

• Odalys City Marseille Centre Euromed Оцінка за відгуками: 8

“Все було зручно, розташування чудове. Персонал привітний .“

• Le Jaffa vue sur la Cité Оцінка за відгуками: 5

“Розташування дуже хороше, близько до всього. Красива тераса. Власники виходили на звязок при потребі.“

• Bel Appartement lumineux à Cannes - Proche plage Оцінка за відгуками: 9

“Ключі потрібно йти забирати в іншому місці. Пішки хвилин 10-12. Але все доступно і зрозуміло описали. Квартира добре обладнана. Має великий балкон з великим столом і стільцями. Вихід на балкон з усіх кімнат. На кухні було все необхідне і навіть більше. Є багато спецій, різна олія, сіль , цукор навіть пачка спагетті була. Це просто дивовижно. Мікрохвильовка, кавомашина, духовка все працювало. Вночі було трохи прохолодно але на котлі ми перемикала на обігрів батарей і нам було комфортно. В шафі була ще розкладачка. Можливо комусь знадобиться.))“

• Appartement Villa Angelina Оцінка за відгуками: 10

“Все чудово. Все сподобалось. Привітна господиня. Зручний доїзд.“

• Zenitude Hôtel-Résidences Mandelieu la Napoule Оцінка за відгуками: 10

“Все сподобалось. Дуже все привітливо.“

• “Все чудово.“

• Mi Casa Tu Casa - PG Оцінка за відгуками: 10

“Для нас це були ідеальні апартаменти. Невелика приватна, закрита територія. Підземний паркінг. Дуже тиха, спокійна та красива вулиця. До центру пішки 20-25 хвилин. До найближчих магазинів 5-6 хвилин пішки. Апартаменти стильні, сучасні. На кухні є все для приготування їжі. Кавова машина, тостер, мікрохвильовка, машина для миття посуду, посуд. Господар апартаментів завжди на звʼязку, відповідає на всі питання.“

• Cosy studio Оцінка за відгуками: 6

“Чиста студія, свіжий ремонт, непогане розташування 5 хвилин до трамвайної станції, недалеко площа з базаром. До центру та пляжу прийдеться їхати міським транспортом. Загалом гарний варіант, якщо власник потурбується про декілька дрібничок.“

• Appart'City Confort Perpignan Centre Gare Оцінка за відгуками: 10

“Стільки позитивних відгуків що немає що додати. Близько до автобусної зупинки, чисто , комфортно. Рекомендую“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні South-East France

на основі 1 137 444 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com