2. Франція: відгуки про готелі
  3. Франція: відгуки про готелі
South-East France Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Residence Share Inn Оцінка за відгуками: 10

“Готель розташований у дуже зручному місці. Кафе, ресторани, супер маркет, море все дуже близько. Було чисто і комфортно. Ще нам сподобалось, що можна приготувати там їжу, дуже зручно. За ці гроші це було на 10+“

• Mas de Lafeuillade Оцінка за відгуками: 9

“Все сподобалось окрім сніданку“

• A & H Rooms + WIFI Оцінка за відгуками: 5

“Ціна“

• Come&Sleep Оцінка за відгуками: 10

“Дуже зручне розташування від ж/д вокзала і автовокзала. Сподобалось як приймали.“

• monaco, CHAMBRE LUXE, à 250M casino Оцінка за відгуками: 10

“- Відмінне розташування - Краще чим на фото - Поруч ескалатор - О все необхідне для проживання - Чисто та сучасно - Краща ціна за гарне житло“

• “Дуже сподобалось як прибирали, було чисто постійно.“

• Delaporte Оцінка за відгуками: 10

“Дуже привiтливi господарі,особливо господиня.номер простий I затишний,дуже зручний для родини з дiтьми.залишилось приємне враження“

• feuillade ancien Оцінка за відгуками: 8

“Справжня французька вілла, на вході мене зустрічав таємничий чорний кіт та барани за огорожею з іншого боку дороги)) Дуже затишно та романтично. Квмната огромезна. Спалося як у дитинстві. Велика парковка.“

• La Scierie Оцінка за відгуками: 10

“Господар та господиня прекрасні люди! дуже класна атмосфера в будинку хороший сніданок, все чудово.“

• Chambre chez particulier centre ville - Nice Оцінка за відгуками: 9

“Все добре, тільки wi fi не спрацював“

30 найкращих готелів типу "ліжко та сніданок" в регіоні South-East France

на основі 419 063 відгуків про готелі типу "ліжко та сніданок" на Booking.com