2. Франція: відгуки про готелі
  3. Франція: відгуки про готелі
South-East France Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• L'Esterel Оцінка за відгуками: 10

“Зручне розташування, поруч багато комерції та ресторанів. Чисті, зручні кімнати, привітний персонал та снадінок на терасі на даху. Вже втретє тут зупиняємось. Все чудово !“

• Goldstar Apartments & Suites Оцінка за відгуками: 3

“Хороша локація.“

• Hotel de Berne Оцінка за відгуками: 6

“Готель розташован неподалік від вокзалу, розв'язки транспорту та різних магазинів. Кімнату прибирали кожного дня. На сніданок була кава, сок та круасани.“

• Hotel & Restaurant Heliotel Оцінка за відгуками: 8

“Все було чудово. Готель розташований в парковій зоні, багато зелені навколо, співають пташки, просторий приватний паркінг. Нас зустріла дуже привітна дівчина на рецепції, яка виконує свою роботу на всі 100%. Зручні матраси, є додаткові подушки. Смачна запашна кава з шоколадками вранці. Хто бажає, може замовити сніданок. Ми дуже задоволені.“

• Hôtel La Vigneraie Оцінка за відгуками: 9

“Гарна місцина, готель і в номері чисто, місця на парковці достатньо.“

• Premiere Classe Montpellier Ouest - St Jean De Vedas Оцінка за відгуками: 8

“Зручне ліжко, тихий район“

• Baccarat Hostel Оцінка за відгуками: 1

“Единий плюс це місце розташування, поряд з залізничним вокзалом, поряд кафе, ресторани, магазини, недалеко від моря. Ще наявність інтернету, по прохання надали праску. Отель дуже брудний, незручні ліжка, сметдючі ковдри, дві розетки в кімнаті на 6 чоловік. Шаф немає, вішаків немає, речі попрати і висушити ніде, один столик, який хитається і подраний стілець. І дуже смердить, всі мої речі потім смерділи цим запахом. Вентиляції немає, мали весь час відчинені вікна, кухня дуже замала для такої кількості гостей, два холодильника побутових на весь отель. Не раджу.“

• Hotel la Ponche Оцінка за відгуками: 10

“В самому центрі міста, в пішій доступності всі ресторани , колоритні вулички ,зручна парковка якщо ви на машині , дуже сподобалось, повернуся ще в це місце“

• Hôtel Helvétique Оцінка за відгуками: 10

“Дуже зручна локація. Чистий і просторий номер. Смачні круасани на сніданок. Привітний персонал. Рекомендую“

• HOTEL THANIA Оцінка за відгуками: 7

“В готелі чисто і охайно, кімнати маленькі, підійде тільки для ночівлі. Є раковина та телевізор в кімнаті. Приємні та ввічливі адміністратори.“