2. Francie hodnocení hotelů

8,9

9,2

8,9

• Hodnocení napsáno: 3. dubna 2024

• Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

Skvělý pan hostitel, dobré snídaně, čistota, servis, klidné místo hezké okolí.

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 16. srpna 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Ubytování je v příjemně klidné lokalitě a přitom na dosah mnoha památek a turisticky zajímavých míst. Krásné lesy, romantické zříceniny hradů, architektura hrázděných domků, okolní příroda = ke štěstí nám nechybělo vůbec nic. Snídaně předčily naše očekávání. Čerstvé, ještě teplé pečivo bylo skvělým začátkem každého dne. Nechyběly ani výborné marmelády, sýry, jogurty a ovoce. Myslíme, že výtky směřované v jiných hodnoceních na absenci uzenin jsou neoprávněné. Nás se hostitel na začátku pobytu zdvořile zeptal, jestli si je ke snídani přejeme nebo ne. Nevyžadovali jsme je, protože to nebyla naše první návštěva Francie a tím pádem víme, že ve Francii není zvykem snídat uzeniny. Gilles je velmi pozorný k potřebám svých hostů, díky němu jsme se cítili jako doma. Během čtrnácti dnů, které jsme zde strávili, se nás opakovaně ptal, zda nám něco nechybí. Takže za nás: velký dík, Gille!