2. Francja – opinie o hotelach

8,3

7,6

7,3

• Ocena dodana: 6 maja 2024

Miły hotel w bardzo dobrej, wygodnej lokalizacji
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

Wifi działało średnio, mogłyby być kubki do herbaty/kawy.

Świetna lokalizacja przy samym dworcu, w okolicy piekarnie, sklepy spożywcze, do morza około 20 minut. Pokój ładny, dobrze wyposażony. Bardzo miły i pomocny recepcjonista, możliwość zostawienia bagażu,

• Ocena dodana: 20 marca 2024

Pobyt bardzo udany, personel z recepcji bardzo pomocny i miły. Hôtel wystraczający na krótki pobyt

Mały pokój

Lokalizacja

• Ocena dodana: 3 lutego 2024

Super ;)

Nic

Cena, lokalizacja

• Ocena dodana: 24 lipca 2023

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Przydałoby się dokładniejsze sprzątanie zwłaszcza łazienki.

Miły hotel w dogodnej lokalizacji. Profesjonalna obsługa na recepcji. W pokoju urządzenie do przygotowywania kawy i herbaty.

• Ocena dodana: 27 czerwca 2023

Przyjemny
    • Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi

Na stronie Booking-u brak informacji, ze parking nie jest hotelowy, tylko publiczny i kosztuje 31 Euro za dobe, znajduje sie kilkaset metrow od hotelu.

• Ocena dodana: 18 czerwca 2023

• Pokój trzyosobowy

Przydałaby się w pokoju mini lodóweczka, a także momentami brakowało wody przez kilka minut

Hotel w super lokalizacji, w centrum i samego dworca, blisko sklepy i piekarnie, blisko do morza na piechotę. Pokój czysty, codziennie sprzątany, uprzejma obsługa, możliwość zostawienia bagażu przed zameldowaniem lub po wymeldowaniu

• Ocena dodana: 2 maja 2023

Bardzo dobra lokalizacja

• Ocena dodana: 24 marca 2023

• Pokój dwuosobowy typu Standard

w łazience ubytki w kafelkach oraz rozpadająca się kabina prysznicowa..

wszystko ok

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 7 marca 2023

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Brak jakiegokolwiek źródła ciepła w łazience, więc w zimowe dni byli tam zimno. Prysznic przeciekał i nie został naprawiony mimo zgłoszenia obsłudze - łazienka była zalana po prysznicu. Obok hotelu była budowa, hałas budził nas rano, więc warto sprawdzić czy nadal trwa. Obiekt pobrał depozyt 50 euro, który został odblokowany dopiero po miesiącu.

Super lokalizacja, widać, że pokoje wyremontowane, fajnie, że klimatyzacja była w stanie ogrzać sypialnię w zimowe dni. Piekarnia i inne super punkty gastronomiczne bardzo blisko. Ogólnie poza małymi niedociągnięciami polecam.

• Ocena dodana: 7 marca 2023

Pobyt był udany

Wygodne łóżko

Pobyt: marzec 2023

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Brak gniazdek przy łóżku Ciagle zrywało wifi Bardzo cienkie ściany, wszystko było slychać

Miła obsługa Bardzo wygodne łóżka Lokalizacja Stosunek ceny do jakosci

Przyjemny

Parking bardzo drogi 42€€

Bez

• Ocena dodana: 7 grudnia 2022

Spoko miejscówka w dobrej cenie w centrum Nicei
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

Cienkie ściany - slychac wszystko z sąsiednich pokojów.

Hotel bardzo blisko dworca (około 2 min na nogach), miła obsługa- możliwość zostawienia bagażu przed checkinem bez dodatkowych opłat. Pokój duży,wygodne łóżko, nagrzany (byłam w grudniu)- działała klimatyzacja,która ogrzewała pokój. Ręczniki i żel do mycia na stanie pokoju, dodatkowo w pokoju czajnik z herbatą i kawą obok, a także mały telewizor. Przy zameldowaniu zostawiamy 50euro depozytu, który zwracany jest przy wymeldowaniu (można gotówką lub kartą). Wi-Fi ok, choć nie do video rozmów (tnie i przerywa). Mimo że hotel ma 2 gwiazdki to myślę,że w polskich warunkach spokojnie miałby 3. Mała łazienka,ale z gorącą wodą.

Pobyt: grudzień 2022

• Ocena dodana: 2 sierpnia 2022

W porządku hotel obsługa hotelu bardzo mi pomogła.
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

Pokój był bardzo mały, jak na 2 osoby było tam tylko łóżko wokół którego przepychałyśmy się, myślę że wynika to z tego, że był to ostatni wolny pokój w hotelu inne były większe z tego co widziałam. Okolica jest bardzo głośna ciężko było w nocy spać. Było bardzo gorąco a pokój był mały więc spałyśmy przy otwartym oknie i było słychać rano śmieciarki, odgłosy imprez, otwieranie sklepów. Hotel jest położony daleko od morza i centrum trzeba przejść kawałek na nogach.

Hotel jest położony blisko stacji kolejowej dzięki temu było blisko do lotniska i do pociągu przy różnych wycieczkach do innych miast. W bliskiej lokalizacji są różne restauracje, apteka i piekarnia gdzie codziennie kupowałyśmy sobie śniadania. Blisko hotelu jest też sklep. Do morza jest dość daleko na nogach ale można podjechać tramwajem. Pani z recepcji bardzo nam pomogła podczas gdy inny apartament który zarezerwowałyśmy na bookingu okazało się że nie istnieje Pani pomogła nam dokonać rezerwacji przez booking w tym hotelu de Berne, wrzuciła ofertę na booking specjalnie dla nas, co było dla nas wielką pomocą. Pani z recepcji zachowała się bardzo profesjonalnie i zasługuje na podwyżkę. Również jak klimatyzacja przestała działać Pani ją uruchomiła. Cena hotelu była w porządku jak na ten region. W pokoju był czajnik co uważam za bardzo duży plus. Na 1 piętrze była też salka gdzie była mikrofalówka oraz deska z żelazkiem do prasowania. Pokój był codziennie sprzątany i wymieniane były ręczniki układana pościel. Plusem jest też to, że w pokoju była klimatyzacja. Zapewne nie wybrałabym tego hotelu dokonując wyboru wcześniej na booking ale z uwagi na to że inne apartamenty w Nicei, które miałam zarezerwowane na booking a to Appartement moderne n83 okazało się że nie istnieją to nie miałam wyjścia i musiałyśmy wziąć pierwszy hotel z brzegu. Jednak hotel był w porządku było czysto i standard jak na 2 gwiazdki był ok.

• Ocena dodana: 13 czerwca 2022

Hotel położony tak wspaniale, że zwiedzanie Nicei i okolic jest bajecznie proste
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

wolałabym kabinę prysznicową niż zasłonkę ale ok

Hotel w doskonałej lokalizacji, blisko dworca kolejowego skąd można robić wycieczki np. do Antibes gdzie jest Marineland, w miarę niedaleko do klimatycznej starówki i do dzielnicy Cimiez gdzie są muzea np. Marca Chagalla, obok hotelu bulangerie gdzie można kupić pyszne bagietki i bliziutko sklep Monoprix gdzie można uzupełnić zaopatrzenie. Wyposażenie pokoju podstawowe ale ok, trochę głośno od ulicy przy otwartych oknach, ale można włączyć klimatyzację i zamknąć okna wtedy można spokojnie spać. Czysto. Bardzo polecamy ten hotel na krótki wyjazd (my byliśmy 4 noce) bo umożliwia sprawne zwiedzanie

• Ocena dodana: 14 marca 2022

• Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi

bardzo dobra lokalizacja ok 1,5km od plaży 500m do dworca. Zaraz obok piekarnia, gdzie rano można było kupić świeże bagietki Miła obsługa, bez problemów w komunikacji w języku angielskim. Pokój czysty i wygodny

Pobyt: marzec 2022

• Ocena dodana: 26 lutego 2024

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Bardzo miły pan na recepcji powitał nas po PL 😃super lokalizacja na wprost SNCF wyśmienite łóżko 😄😍

• Ocena dodana: 8 listopada 2023

Jak na jedną noc to da się przeżyć
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

Ciasna i brudna winda, w łazience śmierdziało z kanalizacji/rur, z balkonu widok na trwające prace budowlane, personel (starszy pan) zdawałoby się, że był lekko zarozumiały, czekaliśmy na zwrot depozytu dosyć długo (prawie 2 tygodnie) a miałbyć zwrócony od razu, automatycznie po wymeldowaniu. Hotelowi przydałoby się generalne sprzątanie.

W miare wygodne łóżko

• Ocena dodana: 25 września 2023

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Świetna lokalizacja. Parking miejski 300m od hotelu.

• Ocena dodana: 27 kwietnia 2023

Znakomity hotel do zwiedzania Nicei i okolicy
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

Dosyć cienkie ściany przez co słychać było sąsiadów, jednak wszyscy szanowali siebie nawzajem i po 22:00 było cicho.

Hotel w znakomitej lokalizacji - przystanek tramwajowy tuż obok jak również stacja kolejowa. W pobliżu wiele lokali gastronomicznych oraz sklep spożywczy, a także ulica ze wszystkimi możliwymi sklepami sieciowymi. Pokoje bardzo schludne, ręczniki czyste, łóżka bardzo wygodne. Obsługa pomocna i dobrze mówiąca po angielsku. Polecam to miejsce jako bazę wypadową do zwiedzania Nicei i okolicy

• Pokój trzyosobowy

halas zza okna, mogly by byc jakies szklanki, sztuce

duzy, przestrony pokoj, wygodne lozka

• Ocena dodana: 1 lutego 2023

Mały, przytulny hotelik, śliczna klatka schodowa, nastrojowe korytarze :)
    • Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi

jedynym minusem brak szafy, tylko wieszaki żeby powiesić ubrania aaa, no i rzeczywiście słabe wifi, gdyby dla kogoś było niezbędne.

dobra lokalizacja, wygodne łóżka, ogromnym plusem czajnik w pokoju, czystość, wszystko super :)

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 8 listopada 2022

pobyt jak najbardziej na plus
    • Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi

Ciasna kabina prysznicowa, małe okna

lokalizacja, obsługa

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 12 sierpnia 2022

Dobra lokalizacja.

Wszystko ok.

Hotel kolo przystanku tramwajowego, pieszo na plażę około 15 minut. Łatwy dojazd z lotniska. Blisko dworca kolejowego, około 10 minut. Na dole bardzo dobre śniadania i słodkości w cukierni.