Doties uz galveno saturu

7,6

• Bezmaksas bezvadu internets

7,8

100 % pārbaudītas atsauksmes

Īsti viesi. Īsta nakšņošana. Īsti viedokļi.

Lasīt vairāk– tiks atvērts dialoglogs
Rakstīt atsauksmi

• Ģimene ar maziem bērniem
    • Studio - 2 People
    • Uzturējās 2 naktis
    • Iesniegts, izmantojot mobilo tālruni

Saskarāmies ar to,ka personāla neuzmanības dēļ, nebija ieprogramējis mūsu istabas karti otrai dienai, vēlu vakarā ar mazgadīgu bērnu netikām savā istabā un netikām pie savām mantām,jo no Disneilendas atgriezāmies ap plkst. 21:00, taču viesnīcas administrātora vai kebkāda cita darbinieka nebija,kam palūgt atrisināt notikušo kļūmi! Aptuveni 2h laikā pateicoties, citiem viesnīcas darboniekiem,kuri prata Fraņču valodu, tika atrasts viesnīcas apsargs, ar kura starpniecību izdevās sazināties ar viesnīcas administrāciju. Kad zvanīju uz viesnīcas telefona numuru,man atbildēja autoatbildētājs,ka administrācija nestrādā,lai sūtot viņiem e-pastu! Rezultātā pēc 1h ieradās par viesnīcu atbildīgā persona un konstatēja savā kļūdu,ieprogramēja mūsu istabiņas karti,lai tiekam istabā! Ne darbinieks, ne viesnīca pat neatvainojās,ka viņu vainas dēļ,mēs ar bērnu naktī pārguruši stundām meklējām un gaidījām,lai tiktu novērsta viesnīcas kļūda! Iesaku viesnīcai atstāt viesiem kādu kontaktālruni tiem gadījumiem,ja notiek kādi stapgadījumi! Man tas bija ļoti nepatīkams gadījums un es nekad vair šajā viesnīcā nevēlētos palikt! Tāpat istabā bija pie loga aizskari,kuros ar cigaretēm bija izdedzināti caurumi

Patika, atrašanās vieta! Patika,ka istabā atradās virtuvīte, ar visu tam nepieciešamo aprīkojumu, un traukiem! Patika,ka par virtuves lietošanu un sakopšanu viss bija padomāts!

Nakšņošanas laiks: 2023. gada marts

Rāda 1 – 2

Mēs pielīdzinām cenas
Mēs pielīdzinām cenas
Zemākās cenas • Bez rezervēšanas maksas • Atrodat lētāk? Mēs atmaksāsim cenas atšķirību!