2. Británie hodnocení hotelů

• Hodnocení napsáno: 19. března 2024

6,0
    Dostačující
    • Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

Snídaně - opravdu chudá, žádná zelenina.

Dobrá lokalita. Čistý pokoj.

• Hodnocení napsáno: 25. února 2024

• Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

Dobrá dostupnost k metru, klidná lokalita, pokoj malinký, ale čistý

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 5. února 2024

• Třílůžkový pokoj

Jedná se opravdu o malé pokoje, ale to nevadí pokud hledáte pouze přespání :) každopádně manželská postel je opravdu malá a dle mého nepohodlná (ale toto je opravdu subjektivní). Zlepšila bych i místa na snídani, opravdu malý prostor na to kolik lidí měl pojmout (fronty při čekání na stůl).

Lokalita byla skvělá, check-in v pohodě. Snídaně dostačující.

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 8. října 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Snídaně dobrá. Mohla by být pestřejší.Ubytování čisté,personál vstřícný.Pěkné,klidné místo.

• Hodnocení napsáno: 20. září 2023

Fajn čistý hotel na skvělém místě
    • Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

Jednou při ranní sprše přestala skoro téct voda a nebyla úplně vroucí. Horní patro, tak asi problém s tlakem v době, kdy se sprchuje víc lidí. Opět nic, na co bych musela remcat, do minuty bylo po problému. Večer nikdy problém nebyl. Jediná hodně výrazná nepříjemnost byl větrák vedlejšího pokoje. Jakmile ho zapnuli, a zapnuli k němu rotaci, tak drnčely všechny zdi, plus šílený hluk, ještě ke všemu v pravidelných intervalech se opakující. První noc jsme o půlnoci zoufale dotyčného požádali, aby aspoň vypnul rotaci :-) Další noc byl asi pokoj neobsazený, a poslední jsme neměli kapacitu to řešit, tak jsme to nakonec nějak vyčerpáním zaspali. Vždy s sebou vozím špunty do uší kvůli papírovým stěnám, ale tentokrát ani špunty nestačily. Tohle je jediná věc, kterou by měli nějak vyřešit, protože se to skoro nedá vydržet. Když už to řeknu já, která vydrží skoro vše, je to co říct :-) Náš větrák byl tichý, když jsme ho zkoušeli.

Trochu jsem se bála, na základě recenzí, ale nakonec to byla moc fajn volba ubytování. Check-in se dělá ve vedlejším hotelu Seymour, kde nás nakonec i ubytovali, což nám vůbec nevadilo, protože pokoj vypadal naprosto totožně s tím, co jsme bookovali. Recenzuji tedy Seymour, ale dle všeho je to to samé. Pokoj byl maličký, ale naprosto dostačující a hlavně čistý, stejně tak koupelna. V pokoji bylo hodně teplo, ale venku bylo fajn, tak to vyřešilo otevřené okno. V létě bych se tam ale neubytovala, to musí být nedýchatelno (zvlášť úplně nahoře, jako jsme byli my). Na pokoji je sice větrák, ale myslím, že by nestačil. V pokoji je fén, varná konvice a příslušenství na přípravu kávy nebo čaje. 1 menší skříň, noční stolek. Hodně se tu kritizuje snídaně, což vážně nechápu. K pití překapávaná káva nebo černý čaj, voda, dva džusy. K dispozici máte neomezeně opečených toustů + máslo nebo rostlinnou verzi, dva druhy sýra, dva druhy šunky, džem, ovocný jogurt tří různých příchutí (ano, s blbým složením a nevalné kvality), cornflakes nebo jiné sypání. Ano, jinde jsou vajíčka. Ano, jinde je slanina, párky, lívance a lososové croissanty s buchtama, ale jste v nejlevnějším hotelu široko daleko, tak zase zpátky na zem :-) Pokud člověk nemá speciální preference nebo omezení, úplně v pohodě ho to zasytí. Kritiku nechápu, je to opravdu nejlevnější možnost, jak bydlet pár kroků od Hyde Parku, minimálně dvou stanic metra, o autobusech nemluvě, tak mi přijde nefér brblat za ty peníze na snídani.

• Hodnocení napsáno: 1. srpna 2023

• Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

Toasty, sýry, šunka a džem + jogurt. Každý den stejná.

• Hodnocení napsáno: 30. července 2023

Za ty peníze dobré
    • Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

Nejhorší snídaně, jaké jsem na svých cestách zatím potkala. Jen šunka(ne moc kvalitní), sýr, máslo, džemy, jogurt a ovesné vločky. žádné pečivo, jen opečené toasty, nebyla k dispozici žádná zelenina ani vejce, žádné uzeniny. Velmi omezená nabídka ale pár dní se to dalo vydržet. Pod oknem byla hromada odpadků v igelitových pytlích, které za celou dobu pobytu nikdo neuklidil. Pokoj je velmi malý a stísněný, není zde ani skříň. Věci jsme museli mít po celou dobu pobytu v batohu.

Velmi dobrá lokalita v blízkosti zastávky double deckeru i nádraží a metra. V blízkosti spousta restaurací i obchod s potravinami. V pokoji bylo čisto, denně se uklízelo a měnili nám ručníky.

• Hodnocení napsáno: 26. května 2023

Snídaně nebyla moc dobrá

Místo

Termínem pobytu byl duben 2023

• Hodnocení napsáno: 11. května 2023

velmi dobrá lokalita a poměr cena x výkon

oloupané čelo postele

snídaně byla v ceně ubytování, sice základní, ale dostačující

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 25. března 2023

6,0
    poměr kvalita/cena naprosto odpovídá - malý čistý pokoj, pohodlné postele, jednoduché snídaně, skvělá poloha hotelu,

hluk z okolních pokojů

čisté pokoje, denní úklid, recepce nonstop, perfektní poloha pro poznávání města a cestování z Heathrow

• Hodnocení napsáno: 15. března 2023

• Třílůžkový pokoj

Bohužel zde byla malá místnost na snídaně, která byla pro více hotelů, takže se čekaly fronty. Někteří z nás měli velké díry v ručnících a v prostěradle (propálené). Nádobí se zde umývalo ručně a některé bylo špinavé. Pokoj pro 4 osoby byl v podzemí a nebyla zde žádná wifi. V ostatních pokojích, které byly výše, wifi byla. Pokoje jsou malé a nelze otevřít ani kufr. Ubytování mohu doporučit, toto byly jen maličkosti. Cena vs kvalita odpovídaly. Snídaně byly dobré. Určitě bychom se zde ubytovali znovu.

Dobrá lokalita

• Hodnocení napsáno: 14. března 2023

větší pokoj

ok

• Hodnocení napsáno: 12. února 2023

Poměr cena/výkon dobrý, dobrá lokalita, dostatečně vybavený pokoj a ochotný personál

Méně uklizeno

Dobrá snídaně, útulný pokoj, skvělý personál

Termínem pobytu byl únor 2023

• Hodnocení napsáno: 7. února 2023

• Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

Vetsi hluk z venku pres jednoducha okna.

Vynikajici pomněr cena/kvalita. Velmi dobra lokalita v centru, v okoli moznost nakoupit jidlo i suvenyry.

Termínem pobytu byl únor 2023

• Hodnocení napsáno: 24. listopadu 2022

Celkove jsem byl s ubytovanim spokojen, vyjma snidane, tam je prostor pro zlepseni.
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Chapu, ze jsme mel levny hotel, ale snidane by mohla byt pestrejsi. K snidani jsou pouze toasty kde si muzete dat maslo, dzem, neco jako sunku a neco jako syr + kavu, mleko a caj. Kava usla. Uvital bych alespon vejce v jakekoliv forme.

Lokalita je nedaleko Hyde parku a u metra, tudiz strategicke misto kde se vsude rychle dostanente. V blizkosti bylo tesco express a nedaleko i spousta dalsich obchodu s potravinami v dochazkove vzdalenosti. Autobusy vas zavezou vsude za pakatel, metro je podstatne drazsi. Platte za dopravu v MHD jen bezkontaktni platebni kartou ci mobilem, papirove jizdenky jsou podstatne drazsi!

Termínem pobytu byl listopad 2022

• Hodnocení napsáno: 12. listopadu 2022

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Snídaně velmi základní, hlučnost z chodby, ale dalo se vyspat bez problému.

úžasná poloha hotelu, příjemný personál, pohodlný, útulný a čistý pokoj. Nonstop recepce

Termínem pobytu byl listopad 2022

• Hodnocení napsáno: 31. října 2022

snídaně slabší

čisté, útulné, velká spokojenost

• Hodnocení napsáno: 12. října 2022

• Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

Malá jídelna na snídani. Museli jsme čekat na volný stůl. Hotel měl jídelnu spojenou asi s dalšími hotely vedle. Snídaně slabší,výběr jídla malý.

Lokalita super. Zastávka na autobus hned vedle hotelu.

• Hodnocení napsáno: 2. října 2022

Bohatší snídaně

• Hodnocení napsáno: 23. září 2022

ubytování v hotelu Seymour ( 50m ) , White House asi stejné
    • Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

snídaně slabá jen musli šunka a sýr , přeplněná místnost s čekáním , " papírové " stěny , od sousedů vše slyšet což bylo v noci dost nepříjemné

poloha hotelu , metro, autobusy , non stop Tesco , M.Tussauds vše za rohem

Termínem pobytu byl září 2022

• Hodnocení napsáno: 11. září 2022

Vzhledem k lokalitě a ceně, je to super.
    • Třílůžkový pokoj

Občas zmatené úklidy. Jeden den v našem pokoji uklízeli 2x, pak zase jeden den zcela vynechali. Při výměně ručníků nám dali pouze jeden, na dvě osoby. Naštěstí na recepci jsou velmi ochotní a druhý ručník nám dali :D

Velmi příjemný a ochotný personál. Super lokalita. Dobrá cena vzhledem k lokalitě a službám. Pro nenáročné je to super ubytování.

Termínem pobytu byl červenec 2022

• Hodnocení napsáno: 5. srpna 2022

snídaně - malý výběr

poloha, čistota

Termínem pobytu byl srpen 2022

• Hodnocení napsáno: 29. června 2022

• Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

Malý výběr při snídani, navíc placené parkování, šlo příliš slyšet zvuky z vedlejších pokojů, nedostatek úložného systému v pokoji

Lokalita, čistota pokoje , ložního prádla i koupelny, dobrý výhled z pokoje, klidná čtvrť, krátká vzdálenost k MHD, recepce 24/7, platba až na místě s možností stornování, vyhovující cena za noc,

Termínem pobytu byl červen 2022

• Hodnocení napsáno: 16. května 2022

• Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

Shaneli personal na uklid,takze spolecne prostory byly neuklizene (prach na kobercich),ale pokoj uklizeli denne a vyborne

Snidane kazdy den stejna,jednoducha,ale dostacujici

Termínem pobytu byl květen 2022