2. Británie hodnocení hotelů

9,7

8,1

7,8

• Hodnocení napsáno: 4. listopadu 2021

Vzhledem k návštěvě ZOO byl výběr hotelu jedinečný. Večerní posezení a menu bylo vynikající.
    • Služební cesta
    • Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí

Hotel má skvělou místnost pro oslavy, my ale bohužel bydleli hned ve vedlejším pokoji . Hlučnost oslav citelně zasáhla do našeho odpočinkového nočního režimu. Bohužel je zde velmi špatná zvukotěsnost a měla jsem pocit, že oslava probíhá na našem pokoji. Prosím pokud chcete klid neubytovávat se v pokoji číslo. 5.

Velmi mile jsme byli překvapeny pestrostí snídaně a velkou chutností. Byla nám nabídnuta i místní specialita : pancakes se slaninou a sladkým přelivem. Neuvěřitelné. Velmi milá a důstojně vystupující manažerka hotelu. Děkujeme jí za zpříjemnění pobytu. Bohužel jsem si nepřečetla podmínky hotelu, kdy o víkendu je snídaně až od 9 .am a jelikož jsme měli zakoupené vstupenky do Madame Thussaud na půl 10, neměli jsme možnosti snídaně, ale nám byla nabídnuta alespoň možnost ranního džusu. Vzdálenost od hotelu taxíkem 10 minut, pěšky 20.

Termínem pobytu byl říjen 2021