3. Ionian Islands: відгуки про готелі
  4. Ágios Matthaíos: відгуки про готелі
Греція Ágios Matthaíos Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Sia's Holiday Home Оцінка за відгуками: 9,5

“Дуже гостинні господарі. Сподобались смачні компліменти, це було дуже приємно, тому що після тривалої дороги можна було відпочити і насолодитись сендвічами і фруктами. Затишна оселя. Тут є все необхідне для комфортного відпочинку.“

• Village House Оцінка за відгуками: 9,2

“Все було чудово. Віла в гарному стані і все працює. Гарні власники. Зранку пригостили фруктами :) рекомендую“

• J&B Countryside Life Оцінка за відгуками: 9,4

“Хороша ціна, хороші власники, великий просторий номер, є посуд та техніка.“

• Mitsani Country House Оцінка за відгуками: 9,7

“Дуже класний будиночок на дві спальні! По-перше, фото не відображають повністю всю красу будинку, він насправді набагато гарніший! По-друге, дуже хороший господар; по приїзду нас чекали в холодильнику сир, ковбаса, домашні помідори, вода, в навіть солодощі (за що окрема вдячність , це було несподівано і дуже приємно, тому що після дороги не треба було шукати магазин чи кафе) дуже гарне подвір’я зі столиками та парасольками, де ми снідали і вечеряли на кухні є все необхідне для приготування страв є парковка у дворі, тому ми без проблем ставили машину І враховуючи ціну проживання, це ідеальне помешкання по якості рекомендую!“

20 найкращих готелів - Ágios Matthaíos

на основі 914 відгуків про готелі на Booking.com