2. Grécko - hodnotenia hotelov
Grécko Agios Nikolaos Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Minos Palace Hotel & Suites - Adults Only Priemerné hodnotenie: 9,1

„Všetko“

• Du Lac Priemerné hodnotenie: 8,5

„Krásna lokalita. Nádherný výhľad z izby, ba priamo z postele. Pohodlné postele. Funkčná, tichá klimatizácia. Renovovaná kúpeľňa. Výborná reštaurácia v hoteli.“

• Beach Walk Luxury Suites Priemerné hodnotenie: 9,3

„Všetko“

• El Greco Hotel Priemerné hodnotenie: 7,9

„Raňajky nám chutili , poloha hotela výborná všade bolo blízko. Výhľad na more perfektný . Možno prídeme ešte raz .“

• Mirabello Sea House Priemerné hodnotenie: 9,7

„Nádherné ubytovanie s výhľadom na more. Terasa je veľká. Majiteľka je neuveriteľne úžasná. Parkovanie dostupné pred domom. Dom mal dve spálne, krásnu obývačku a veľkú kuchyňu. Na uvítanie sme obdržali ovocie a zeleninu. Terasa domu Mirabello sea house sa stala neoddeliteľnou súčasťou nášho života- vyslovila som tam svoje najúprimnejšie ráno pri krásnom východe slnka. Pobyt bol plný lásky a pohody. Jedlo v byte si viete vychutnať na terase alebo v kuchyni s panoramatickým výhľadom na more. Z ubytovania sme sa všade pohybovali len autom, takže lokalita bola v poriadku. Spokojnosť a nádherný zážitok. Na Kréte sme mali 4 ubytovania, toto bolo najkrajšie. Ďakujeme!!“

• Miramare Resort & Spa Priemerné hodnotenie: 8,3

„Izba zodpovedala fotografiám na Bookingu, krásny výhľad na more. Bonusom samozrejme vlastný bazén, ktorý patril len našej izbe. V tesnej blízkosti tejto izby aj spoločný bazén s reštauráciou a barom. Mali sme len raňajky, ale boli veľmi bohaté a chutné. Na raňajky sa dalo dostať ešte okolo 10:00 takže aj pre tých ktorí si chcú pospať. V blízkom okolí viacero výborných reštaurácií a 15 minút pešo sa dá dostať do centra Agios Nikolaos, kde je veľa možností na jedlo, nápoje, nakupovanie, zábavu. Odporúčam výlet na Spinalonga alebo pozorovanie podmorského života v Semi-ponorke.“

• Mirabella Apartments Priemerné hodnotenie: 8,5

„plaz priamo pri ubytovani“