3. Comentarii despre hoteluri în Insulele Ionice
  4. Comentarii despre hoteluri în Agios Stefanos
Grecia Agios Stefanos Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Sugar and Almond Scor din comentarii: 9,6

„Panorama cu vedere la mare , apartamentul spatios si decorat cu gust , avand toate facilitatile necesare.”

• Panorama View Scor din comentarii: 9,1

„Totul curat, am stat 5 nopți, se făcea ordine și se schimbau prosoapele regulat, la cererea noastră am primit pături pentru plajă (căci nu aveam cu noi), ne s-a permis să folosim bazinul din stațiunea din apropiere (5min), ne-au ajutat cu transporul duminica (***green buss nu ajunge pină în această localitate duminicile). Stella- foarte amabilă și prietenoasă, ne-a făcut călătoria și mai confortabilă, multumim🤗❤️ și dacă o să planificăm o nouă vacanță în Corfu, revenim cu mare drag!!!”

• Villa Argiris Scor din comentarii: 9,5

„Totul. A fost totul perfect.”

• Nikos Apartments Corfu Scor din comentarii: 9

„Apartament spațios, confortabil, foarte curat, cu o vedere uimitoare spre mare, personal amabil. Recomand Nikos Aparrtments celor care doresc o locație liniștită. Mai mult este un punct de plecare spre cele mai frumoase obiective și plaje din nordul și vestul insulei.”

• Villa Argiris Scor din comentarii: 9,5

„Totul a fost peste așteptări. Foarte curat atât in interior cât și in exterior. Proprietarii își dau mereu interesul ca totul sa fie perfect. Sunt oameni minunați, implicați și sociabili. Ne-au schimbat prosoapele, au curățat zilnic camera, și am primit perna mai mică pentru copil. Ne-au ajutat cu tot ce am cerut. Piscina e minunata, curată și apa perfecta. Este cărare care plaja Agios Stefanos chiar de lângă cazare. Sau cu mașina in 3 minute. Lângă plaje sunt multe restaurante bune și multe magazine. Plaja este perfecta: nisip fin, are intrare lina, zona cu șezlonguri și fără, și se continua cu o zona de plaja naturala superba!”

• Garden Apartments Agios Stefanos Corfu Scor din comentarii: 9,4

„camerele, bucataria, baia totul foarte curat si bine intretinut.”

• Theodosia Apartments Scor din comentarii: 8,3

„Camerele au fost curate, spatioase, luminoase si fiecare avea balcon. Prosoapele au fost schimbate la 2-3 zile. Bucataria avea tot ce era necesar, conform detaliilor de pe booking. Baia micuta insa din moment ce nu este necesar sa petrecem mult timp nu m-a deranjat deloc. In rest, baia a fost curata ceea ce a contat cel mai mult. Aerul conditional a functionat perfect. Plaja este perfecta: nisip fin, intrarea in apa este lina, valuri medii, apa calda dupa amiaza, spatioasa pt jocuri pe plaja (volei, mini fotbal, etc). Mancarea a fost delicioasa la toate terasele la care am fost iar servirea ireprosabila. Cu siguranta o sa revenim. Multumim pentru ospitalitate!”

• Theodora Apartments Agios Stefanos Corfu Scor din comentarii: 8,2

„Aer condiționat. Liniștea din locuință. Curtea și parcarea.”

• Villa Leonidas Scor din comentarii: 8,9

„Terasa mare si spatioasa”

• Gikas Apartments Scor din comentarii: 8,6

„Amabilitatea si disponibilitatea gazdelor in rezolvarea oricarei nevoi. O zona retrasa si linistita cu o superba panorama asupra plajei. Bucataria dotata cu toate cele trebuincioase. Curatenie remarcabila.”

Cele mai bune 20 hoteluri din Agios Stefanos