2. Гърция отзиви за хотели
  3. Heraklio отзиви за хотели
  4. Амудара Ираклион отзиви за хотели
Гърция Амудара Ираклион Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Georgia's Garden by Omilos Hotels Оценка от отзивите: 8.3

„Хубава градина и басейн, много богата закуска с изобилие от разнообразни местни продукти и прясно изцеден портокалов сок.“

• Alsus Boutique Hotel - Adults Only Оценка от отзивите: 8.8

„Хареса ми отношението, невероятен персонал, супер отзивчиви, грижат се настроението и удобствата да са налице! Чисто, приятна обстановка, страхотна градина! А кухнята и храната повече от великолепна!“

• Tropical Beach A Оценка от отзивите: 9

„Всичко беше на ниво, Много вежлив и културен персонал. Има много топла вода, паркинг за колата. Закуската бе една и съща. Шезлонги и плаж на хотела - пред самият хотел - безплатни.“

• Anna Studio Оценка от отзивите: 9.6

„Много приятен хотел съвсем близо до плажа, който е безкраен. Помещенията бяха чисти, уютни и добре шумоизолирани. Домакините са изключително любезни, посрещнаха ни с домашен кекс изпратиха ни с кутийка локум. В близост има спирка на автобус до центъра на Ираклион и летището. Има магазинчета и места за хранене.“

• Castro Hotel Оценка от отзивите: 8.2

„Чудесно местоположение, осигурен паркинг, усмихнат персонал. Страхотна вечеря в ресторанта на хотела, комплименти за готвача! Стаите се чистят ежедневно, хигиената е на високо ниво. Около хотела много магазини и ресторанти, идеално за разходка след вечеря! От хотела много близо се стига с кола до централното шосе, което е удобно за екскурзии.“

• Nuovo Crete By Sea Оценка от отзивите: 9

„Super Super“

• Malena Hotel & Suites - Adults Only by Omilos Hotels Оценка от отзивите: 8.4

„Много приятен хотел със много хубав басейн.Прекрасно място спокойно и много близко до центъра на града.Изключително добра и разнообразна кухня.Четири степенно меню за вечеря на изключително ниска цена.Много отзивчив и мил персонал . Препоръчвам горещо на всички“

• Troulis Seaside Оценка от отзивите: 8.4

„Всичко супер“

• Lili Hotel Оценка от отзивите: 8.4

„Закуската и местоположеният бяха OK.“

• Arhodiko Hotel Оценка от отзивите: 7.7

„Трудно в този хотел нещо ще ви хареса! Единственото, което може да се хареса на някого, че хотела е евтин! В цената се включва прилична закуска! Лесно е да го намерите!“

30-те най-добри хотела в Амудара Ираклион

на базата на 18 813 отзива за хотели на Booking.com