3. Νησιά Ιονίου κριτικές ξενοδοχείων
  4. Άνω Κορακιάνα κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Άνω Κορακιάνα Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Petra House Βαθμολογία σχολίων: 9,9

«Η ευγένεια των ανθρώπων σε συνδιασμό με την θέση του σπιτιού έκαναν τις διακοπές μας μαγευτικές!!! Ευχαριστούμε από καρδιάς, Φιλόξενοι άνθρωποι που αγαπούν την δουλειά τους. Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα, εμείς θα ξανά πάμε!!!»

• Casa Fiorella Βαθμολογία σχολίων: 10

«Στο κατάλυμα φτάσαμε πολύ αργά, μετά τα μεσάνυχτα και παρόλο που η κυρία Έφη, η οικοδεσπότρια, πληροφορήθηκε λίγη ώρα πριν για την κράτησή μας οι χώροι ήταν πανέτοιμοι και πεντακάθαροι! Η κυρία Έφη μας υποδέχθηκε με μεγάλη χαρά, πάντα χαμογελαστή και με ευχαρίστηση πάντα να μας βοηθήσει και να μας δώσει τις απαντήσεις που ψάχναμε σε ότι θα έκανε πιο ευχάριστες τις διακοπές μας! Τα φρέσκα φρούτα και τα κεράσματά της δεν έληξαν! Μείναμε μια εβδομάδα, το σπίτι έχει τα πάντα, ότι χρειαστείς για να μαγειρέψεις κτλ. Η τοποθεσία του σπιτιού έχει πολύ όμορφη θέα, μέσα στο πράσινο δίπλα από έναν ήσυχο επαρχιακό δρόμο. Σε απόσταση περίπου 3χλμ υπάρχει σούπερ μάρκετ και σε περίπου 4χλμ υπάρχει φούρνος και ο κεντρικός δρόμος που οδηγεί προς τη Δασιά, τον Ύψο κτλ. Εύχομαι να σας βοήθησα, καλή διαμονή και καλές διακοπές στην όμορφη Κέρκυρα!»

• Traditional house in Ano Korakiana Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Τα πάντα εξαιρετικά. Άνετοι χώροι, ησυχία, θεά, πάρκινγκ, παροχές, τιμή»

Τα 5 καλύτερα ξενοδοχεία σε Άνω Κορακιάνα

βάσει 490 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com