2. Görögország hotelértékelések
Görögország Áno Merá Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Mykonaki Hotel Értékelési pontszám: 8,9

„A szoba és a medence”

• Mykonaki Hotel Értékelési pontszám: 8,9

„A medence körüli világítás este nekem nagyon tetszett, az egész hotel modern és fiatalos!”

• A&A House Mykonos B Értékelési pontszám: 9,2

„Tetszett a szállás, volt minden ami kell egy apartmanba, tulaj nagyon kedves volt, szállított minket”

• Diamond Of Mykonos Értékelési pontszám: 9,7

„A szállásra késő este érkeztünk ahol szeretettel és egy üveg behűtött bórral vártak .A szállásadók nagyon segítőkészek ,mindenben a rendelkezésünkre álltak . A szállás csendes helyen van ,picit messzebb a főváros nyüzsgésétől.Néha el is felejtettünk hogy Mykonoson vagyunk annyira csendes volt a hely. Maga az apartman modern ,újszerű ,tökéletesen tiszta és felszerelt .Minden nap takarítottak. A teraszunkon saját jakuzzi volt. Mi tökéletesen meg voltunk elégedve ,bárkinek ajánlom .Ha még Mykonoson járunk biztosan visszatérünk .”

• Hotel Anatolia Értékelési pontszám: 8,8

„A személyzet kedvessége, szép udvar”

• Hotel Anatolia Értékelési pontszám: 8,8

„Fantasztikus négy napot töltöttünk a szálláson. A személyzet kedves, barátságos! Nagyon finom a reggeli. A medence is nagyon szép és tiszta .Hangulatos szállás, közel a központhoz, mégse a zsúfolt helyen. Közvetlen mellette minden megtalálható, éttermek, közért, boltok. Mindenkinek ajánlom.”

• Mykonos Pro-care Suites Értékelési pontszám: 8,5

„Tisztaság, hangulatos terasz, medence és jakuzzi”

• „Rendkívül kedves volt a szállásadó, illetve nagyon gyorsan reagált a foglaláskor és a helyszínen is, akár a recepció nyitvatartási idején kívül is. Minden nap volt takarítás és nagyon figyeltek rá hogy ne zavarjanak minket, még kopogással sem.”

Áno Merá 15 legjobb szállodája

3 781 Booking.comos hotelértékelés alapján