3. Νησιά Ιονίου κριτικές ξενοδοχείων
  4. Μπαρμπάτι κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Μπαρμπάτι Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• BBB - Barbati Blick Bungalows Βαθμολογία σχολίων: 8,9

«Καθαρό και άνετο διαμέρισμα. Φανταστική θέα! Φιλόξενοι και εξυπηρετικοί ιδιοκτήτες. Θα το ξαναπροτιμησω.»

• Διαμερίσματα Ακρογιάλι Βαθμολογία σχολίων: 8,5

«Ευγενέστατοι και εξυπηρέτηκοι οικοδεσπότες. Τα δωμάτια καθαρά με πανέμορφη θέα!!!»

• Διαμερίσματα Ακρογιάλι Βαθμολογία σχολίων: 8,5

«Όμορφη τοποθεσία σε καλή περιοχή καθαρό δωμάτιο ευγενικό προσωπικό.»

«Η θέα και το πρωινό»

• Eleni's Apartments Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«η θεα στην θαλασσα»

• Ξενοδοχείο Παντοκράτωρ Βαθμολογία σχολίων: 8,5

«Το ξενοδοχείο ήταν Τέλειο ! Είχε απίστευτη θέα ! Τεράστια άνετη πισίνα ! Φανταστικό Δείπνο και πρωινό με άριστη ποιότητα και πολλές επιλογές ! Γεύσεις μοναδικές ! Πεντακάθαρα Δωμάτια ! Καθάριζαν κάθε μέρα ! Το προσωπικό απόλυτα εξυπηρετικό και πολύ Ευγενικό ! Ειδικά η Γεωργία στην Ρεσεψιόν Η Μαρία Στο Δείπνο και η Ειρήνη στο Poul bar μας εξυπηρέτησαν σε ΟΛΑ !!!! Όπως και όλοι όσοι δουλεύουν εκεί ! Μακράν το καλύτερο με άψογες τιμές ! Δεν έχω λόγια …!!!!!! Το Προτείνω με Κλειστά μάτια ! Δημήτρης -Σπύρος ! Ευχαριστούμε για όλα ! Θα τα ξανά πούμε σύντομα !!!!! 😇❤️❤️❤️»

• Ξενοδοχείο Παντοκράτωρ Βαθμολογία σχολίων: 8,5

«Μας άρεσε πολύ η διαμονή μας στο ξενοδοχείο το οποίο ήταν πεντακάθαρο, με πολύ ωραία και καθαρή πισίνα, με ωραία θέα από το δωμάτιο, πολύ καλό φαγητό (και το αρνάκι την Κυριακή του Πάσχα) και το προσωπικό πολύ ευγενικό γενικά όπως και στην reception. Θετικη εντυπωση μας εκανε και η Μαρία, η ξανθιά κοπελα, που ήταν μετά τις 3 το μεσημέρι στην πισίνα και το βράδυ εξυπηρετούσε στο δείπνο που ήταν πολύ ευγενική, χαμογελαστή και καλομίλητη με όλους και με θετική διάθεση και όρεξη να εξυπηρετήσει.»

• Villa Artemis Βαθμολογία σχολίων: 9,9

«Η βίλα παρέχει όλες τις ανέσεις για μια πολύ ευχάριστη διαμονή. Ο κύριος Σωτήρης και η οικογένεια του είναι πολύ φιλόξενοι άνθρωποι. Το σπίτι έχει υπέροχη θέα από όλα τα δωμάτια και πολύ έξυπνη διαρρύθμιση χώρου. Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι με την επιλογή μας να περάσουμε τις ημέρες του Πάσχα στην Κέρκυρα και στη Villa Artemis. Ευχαριστούμε πολύ και εις το επανιδείν!»

• Hotel Barbati Sea View B&B Βαθμολογία σχολίων: 9,4

«Απιστευτη θεα απο το δωματιο και την πισινα!»

• Hotel Barbati Sea View B&B Βαθμολογία σχολίων: 9,4

«Μου άρεσε το τοπίο. Φανταστική θέα στη θάλασσα, εξυπηρετικό προσωπικό,φιλικο. Καθαρό δωμάτιο, και το πρωινό είχε τοπικό ωραια μενού όπως και το μεσημεριανό. Η τιμή ήταν δίκαιη και σωστή κι άξιζε όλα τα λεφτά μου!!!»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Μπαρμπάτι

βάσει 5.481 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com