3. Comentarii despre hoteluri în Insulele Ionice

„Totul este impecabil”

• Elea Beach Hotel Scor din comentarii: 8,4

„Totul!”

• Nafsika Hotel - Adults Only Scor din comentarii: 8,4

„Hotel mare, cu o gradina frumoasa, piscina si teren de tenis, bar la piscina, restaurant si terasa unde se poate servi fie mic-dejunul sau se poate savura o cafea sau bautura seara , toate tinzand spre o servire la standarde moderne si actuale. Parcarea gratuita la locatie este un plus. Se poate inchiria o masina direct de la hotel. Hotelul este foarte bine ales pentru sejururi de relaxare interna.. Fata de Corfu Old Town / Aeroport , distanta de aprox 14 km se poate face de preferat cu masina,.”

• Panorama Hideaway Scor din comentarii: 8,7

„Priveliștea de vis, piscina deosebit de curată și micul dejun generos și diversificat. Locația e amenajată excelent iar camerele sunt curate. Distanță față de prima plaja este de aproximativ 10 minute de mers pe jos. Personal amabil și prietenos.”

• Ariadni Apartments Dassia Scor din comentarii: 10

„Personalul a fost extrem de amabil si respectos cu noi! Mi-a placut mult la acesta proprietate! Recomand.”

• Nafsika Hotel - Adults Only Scor din comentarii: 8,4

„Camera mare, curata, balcon mare. Mic dejun variat si bogat. Piscina curata si nu foarte aglomerata.”

• Savvas Apartments Scor din comentarii: 6,2

„Proprietatea este amplasata foarte aproape de plaja, restaurante, statia de autobuz si magazine. Piscina este foarte ingrijita, apa curata.”

• Panorama Hideaway Scor din comentarii: 8,7

„Personal amabil. Micul dejun a fost simplu si nu foarte variat, dar absolut delicios. Locatia este foate frumoasa si linistita, pe varful unui deal, cu o superba vedere la mare. Dimineata poti lua micul dejun langa piscina, admirand marea de la umbra unui maslin sau din foisor.”

• TRYP by Wyndham Corfu Dassia Scor din comentarii: 9

„Cel mai mult mi-a plăcut personalul foarte amabil. Zona de piscina și restaurant.”

• Panorama Hideaway Scor din comentarii: 8,7

„Locația, view ul, micul dejun”

Cele mai bune 30 hoteluri din Dassia