3. Comentarii despre hoteluri în Macedonia
  4. Comentarii despre hoteluri în Edessa
Grecia Edessa Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Cottage Lina Scor din comentarii: 9,6

„Locatia este aproape de statiune, dar te simti ca la bunici. Curtea foarte bine intretinuta, interiorul foarte bine utilat si foarte curat. Ne-am simtit foarte bine si am reveni oricand. Multumim, Theo!”

• G & G guesthouse II Scor din comentarii: 8,6

„Aproape de toate obiectivele din localitate.”

• Varosi 4 Seasons Scor din comentarii: 9,5

„Locatia, ambientul, mucul dejun, personalul”

• Hotel Elena Scor din comentarii: 7,9

„Un hotel simplu situat chiar in centrul orasului,parcare asigurata in curtea interiora a locației . Camerele sunt simple dar curate exact ce trebuie pentru o noapte de tranzit. Raport calitate pret excelent.”

• Hotel Elena Scor din comentarii: 7,9

„cazarea in centru, f aproape de cascada”

• Hagiati Guesthouse Scor din comentarii: 9,5

„Pensiunea este foarte frumoasa, extrem de interesant decorata, o fericita imbinare intre stilul traditional grecesc si facilitatile moderne din zilele noastre. Curtea interioara este organizata / amenajata in acelasi stil. In plus, camera 1 are iesire direct in curtea interioara, ceea ce a fost o surpriza placuta pentru noi. Locatia foarte aproape de cascada, parcul din zona cascadei, de orasul vechi si de centru unde sunt multe taverne si cafenele.”

• FBM Anagenessis - Ευ Ζην Scor din comentarii: 9,1

„Cazarea, locația, amabilitatea gazdelor ....ne au așteptat cu dulceata de cirese traditionala zonei și cu produse pt micul dejun deși nu era inclus in preț. Ne au indrumat către locații unde sa mâncăm și catre obiectivele de vizitare”

• Pepper House Edessa Scor din comentarii: 9,9

„Apartamentul este chiar in centrul orasului, intr-zona pietonala cu taverne si cafenele. Gazdele super dragute, ne-au asteptat in fata cladirii, chiar daca noi am ajuns dupa inserat. Parcare gratuita langa locatie, pe strada. Neaparat de vizitat baile termale de la Pozar, la cca 30 km”

Cele mai bune 15 hoteluri din Edessa