3. Μακεδονία κριτικές ξενοδοχείων
  4. Φλογητά κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Φλογητά Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Central Square View Flogita Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το διαμέρισμα βρίσκεται στο κέντρο του χωριού, έτσι έχετε πρόσβαση σε ό,τι χρειάζεστε. Οι ιδιοκτήτες είναι πολύ φιλικοί και μόλις ανακαινίσανε το διαμέρισμα, οπότε τα πάντα είναι καινούργια. Απολαύσαμε πραγματικά τη διαμονή μας εκεί και σίγουρα θα επιστρέψουμε για το καλοκαίρι!»

• DELEJO Resorts & Suites Βαθμολογία σχολίων: 9,2

«Ήσυχη τοποθεσία. Πολύ κοντά στο κέντρο. Το κατάλυμα είναι ολοκαίνουριο και πολύ προσεγμένο. Ανταποκρίθηκε πλήρως στις προσδοκίες μας. Το προσωπικό πολύ φιλικό και εξυπηρετικό.»

• Hermanos Βαθμολογία σχολίων: 9,4

«Ήταν πολύ άνετο διαμέρισμα και διεθεται αυλή... Πάρα πολύ καθαρό !!! Τρία λεπτά με τα πόδια από την θάλασσα στο κέντρο των Φλογητών Το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό Όλα ήταν υπέροχα και σίγουρα θα το προτιμήσουμε ξανά»

• Elin Loft Rooms Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΑΝΕΤΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΟΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ»

• Nota's Home Βαθμολογία σχολίων: 9,8

«Πολύ όμορφο διαμέρισμα με όλες τις παροχές που μπορεί να χρειαστεί κάποιος. Πολύ καθαρό, πολύ άνετο, με ωραία διακόσμηση, σε ωραία τοποθεσία με θέα τη θάλασσα. Το συνιστώ!»

• Cozy Cottage at Flogita Βαθμολογία σχολίων: 10

«Οι οικοδεσπότες μας εκπληκτικοί όλα πεντακάθαρα!Ήταν όλα εξαιρετικά. Ευχαριστούμε πολύ!»

• «Δεν μου άρεσε τίποτα!»

• Elia Beach Modern Suites Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Εξαιρετικό κατάλυμα!καθαρό,δίπλα στην θάλασσα με πολύ φιλόξενους οικοδεσπότες!θα ξανάρθουμε σίγουρα του χρόνου!!!»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Φλογητά

βάσει 2.551 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com