2. Гърция отзиви за хотели
  3. Македония отзиви за хотели
  4. Геракини отзиви за хотели
Гърция Геракини Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Glavas Inn Hotel Оценка от отзивите: 8.5

„Чисто, красиво и подържано място с учтив персонал. Хубава храна макар и избора да не е огромен. Прекрасна гледка.“

• Asteris Village Оценка от отзивите: 8.8

„Лесно откриваем с навигацията, достатъчно място за безплатно паркиране. Имахме късмет и стаята ни беше готова малко преди 12:00. Жената на рецепция беше изключително отзивчива и полезна. Басейнът изглеждаше поддържан, водата беше чиста и топла. Край него има шезлонги и маси, както и душ. В района на около 10-15 минути с кола има разнообразни плажове и барчета с налично място за паркиране и кристална вода. Препоръчвам да посетите Afytos на около 40 минути от хотела, страхотно място за разходка и хапване. Наблизо е ресторант 4 seasons, който беше с прилични цени и добро качество на храна и обслужване. Препоръчвам и Kritamo, страхотен ресторант на още по-достъпни цени и още по-вкусна храна.“

• Maistrali Beach Studios Оценка от отзивите: 8.8

„Добра закуска, Отлично обслужване, изключителна чистота, любезен персона!“

• Villa Kalliopi Оценка от отзивите: 9.1

„Външен вид перфектен, но само това, вътре ужасно.“

• Villa Kalliopi Оценка от отзивите: 9.1

„Вилата“

• Estelle Hotel Оценка от отзивите: 9.2

„Домакина е много любезен. Стаята е беше много добра и надхвърли очакванията ми от снимките. Всичко беше супер!“

• Maistrali Beach Studios Оценка от отзивите: 8.8

„Прекрасно място непосредствено до плажа. За невероятна цена получаваш студио напълно приемливо. Много спокойно и тихо място“

• Villa Spartandom Оценка от отзивите: 8.8

„Домакинята е невероятна жена!“

• Estelle Family Luxury Apartments & Suites Оценка от отзивите: 9.4

„Всичко беше чудесно. Янис беше много приветлив, посрещна ни много топло. Местоположението на хотела е добро, а стаята беше чиста и просторна.“

• Olympion Beach Hotel Оценка от отзивите: 8.6

„Прекрасен хотел и отлично отношение на собственика към почиващите.“

20-те най-добри хотела в Геракини

на базата на 3 686 отзива за хотели на Booking.com