3. Macedonia: відгуки про готелі
  4. Геракіні: відгуки про готелі
Греція Геракіні Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Sunday Resort Оцінка за відгуками: 9,4

“Супер апартаменти, дуже чисто, море поруч, чудовий господар.“

• Villa Kalliopi Оцінка за відгуками: 9,1

“Сподобалось Все буквально..“

• Maistrali Beach Studios Оцінка за відгуками: 8,8

“Дуже затишний готель, у якому всі деталі продумані. Номер з видом на море і оливковий сад, на балконі є сонцезахисний навіс, тому завжди можлива тінь. Пляж прямо під готелем, смачні сніданки у затишному дворику. Дуже приємний і щирий персонал, допомагали з усіма питаннями. 300 метрів до найближчого ресторану і 500 метрів до магазину. Враження від 10-денного відпочинку лише позитивні! Дуже дякуємо!“

• Estelle Family Luxury Apartments & Suites Оцінка за відгуками: 9,4

“Комфортні,нові апартаменти.Чудовий персонал і власники,які з любов'ю ведуть свій бізнес.Є велика парковка.Окремо про ресторан у сусідньому корпусі-смачно і по сімейному,чудові хлопці офіціанти!Від готелю дуже близько до моря,свої лежаки на пляжі.Оливковий сад на території.Тихе,спокійне місце для відпочинку.І ще великий плюс-нема росіян!!!“

• Irina Haus Оцінка за відгуками: 9,1

“Дуже сподобалось. Господиня будинку дуже привітлива, чемна. В кімнаті прибирали кожного дня, будок новий, кімната дуже охайна, чиста, меблі нові. Прибудинкова територія дуже гарна, взагалі все сподобалось! Рекомендую!“

• Maistrali Beach Studios Оцінка за відгуками: 8,8

“Швидко знайшли, парковка на території та поруч, чудові умови проживання.“

• Alkinoos Beach Hotel Оцінка за відгуками: 9,2

“Гарний вид з балкона, все необхідне є. В номері міні кухня, зручне ліжко. Все чисте, нове. Пляж поруч, але трохи кам’янистий, тож краще мати взуття для плавання. Або піти на пляж з лівої сторони, там пісок. Басейн гарний, щоденно прибирають. На барі адекватні цени. Wi Fi покриває усю територію, навіть на пляж достає. Господарі готелю відзиваються на усі прохання, допомогли організувати трансфер до аеропорту. Сніданки смачні та ситні, кошик приносять прямо до номера. Дуже дякую готелю за прийом на вищому рівні!“

• Villa Kalliopi Оцінка за відгуками: 9,1

“Нам сподобалося ВСЕ! Дуже приємні , привітні працівникі готелю - це було дуже приємно! Чистий та світлий номер. Прибирання кожного дня. Заміна рушників за потребою. Рушники - біленькі. Фото номера на Booking відповідає реальності. Наш номер був на 1 поверсі і з номера було видно море) - це було дуже приємно) Територія доглянута і красива - з газоном та деревами (пальми, оливи, цвітучі кустарники та деревця...). На території готелю є чистенькі і доглянуті лєжаки, на яких дуже приємно полежати в тіньку, дитяча площадка, місце для приготування їжі на вогні. Кухня в номері - є все необхідне, плита електрична, чайник електричний, холодильний, посуд, столові прибори, рушничок, рідина для миття посуду. На території , біля ресепшина є бар, де можна замовити сніданок. Море - 50 метрів. Пляж пісочок та каміння, для зручного заходу в воду є доріжки в воду. Парковка для авто на території. Зручне розташування. Поряд ресторани, магазини. Дякую за відпочинок!!!“

20 найкращих готелів - Геракіні