Халкідіки Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Royalty Suites Seaside Оцінка за відгуками: 10

“Вид на море, зручності.“

• Chrousso Village Оцінка за відгуками: 10

“Готелем задоволені. Тихий, сімейного типу. Проживали в 2-х кімнатних апартаментах - для 2 дітей + 2 дорослих дуже комфортно. Відпочивали по системі "все включено" - харчування дуже смачне, м'ясо та риба кількох видів щодня, кілька разів за тиждень готували морепродукти. Анімація чудова - орієнтована не лише на дітей, але й на дорослих - караоке, жива музика (2 рази на тиждень), танці. Рекомендую!“

• Avra Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Дуже привітний персонал, відмінне розташування та чистий готель! Все сподобалося !“

• Hotel Zeus Оцінка за відгуками: 10

“Дуже приємні власники готелю! Були там в серпні 2023. Перебування там було комфортним, сніданок великий та смачний, якщо немає бажання кудись йти зранку або готувати самостійно - ідеально. Наявність басейну - великий плюс! Дякую!“

• Acrotel Athena Pallas Оцінка за відгуками: 10

“Дуже смачна їжа, басейн з підігрівом“

• Miraggio Thermal Spa Resort Оцінка за відгуками: 8

“В цілому все було непогано, хороший пляж, для клубних номерів відокремлена зона з більш комфортними шезлонгами. В готелі декілька ресторанів, була можливість різноманітно поїсти, але в рибному ресторані ціна смаженої риби була дуже дорога, особливо якщо вважати що це ресторан на березі моря, де очікуєш якісну та не дорогу рибу, вона мені вийшла більше 100 евро. Для дітей працював дитячий клуб ввечері, де вони розважались, їм сподобалось.“

• Eagles Palace Оцінка за відгуками: 10

“Відпочивали вдвох з мужем, у нас була річниця весілля-20 років, все дуже сподобалось!!! Гарна зелена територія , красивий інтерьер отелю, різноманітні завтраки та вечері !!!“

• Greek House Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Неймовірний готель майже на березі моря. Власниця дуже привітна ! В нас була кімната для 4х осіб з видом на море. Також можна було спостерігати світанок сонця з вікна, що додавало приємних вражень. Кімната чиста, світла, гарно облаштована. В нас було все , що необхідно. Власниця завжди була на звʼязку.“

• Sueño beach hotel Оцінка за відгуками: 10

“Нам надали інший готель підвищеного класу по причині закриття сезону.“

• Hotel Mavridis Оцінка за відгуками: 10

“Все було чудово! Персонал дуже привітний, номери чисті, їжа дуже смачна! Пляж відразу біля готелю, там можна було замовити собі каву, чи коктейлі. Місце на пляжі було завжди, не важливо в якій годині ви приходите. Пляж чистий, море також, захід плавний, на початку трішки камінців але далі пісок. Номери відповідають фотографіям. Вважаю що це найкраще що ви можете забронювати в цій місцевості і за такі гроші.“

30 найкращих готелів в регіоні Халкідіки