3. Macedonia: відгуки про готелі
Греція Ханіоті Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Elinotel Apolamare Hotel Оцінка за відгуками: 7,5

“Розташування готелю відмінне👌🏻“

• Hilltop Оцінка за відгуками: 9,2

“Дуже задоволені, номера чисті і затишні, добра звукоізоляція. Кожен день прибирання і чисті рушники, дуже привітний персонал. Смачні сніданки, багато свіжих фруктів. Море приблизно 10 хвилин, дуже круто, що готель знаходиться на висоті і гарний вид на море і гори. Недалеко від центру і поряд з готелем є супермаркет. Дуже гарна територія, басейн, бар, розваги для дітей. Місце в яке я б повернулася ще раз. Дуже дякую 🤗🤗🤗🤗“

• Renaissance Hanioti Resort Оцінка за відгуками: 8,5

“Зручне розташування. Близько до моря, центру та магазинів, але при цьому нічне життя селища не чути. Максимально привітний персонал. Обовʼязково буду радити знайомим.“

• Kentro Luxury Suites Оцінка за відгуками: 9,6

“Апартаменти супер, фото відповідають дійсності, чисто, кожного дня прибирають, рушники, халати, постіль все біле . З балкона вигляд на таверну де дуже смачно і мега великі порції. Дуже сподобались апартаменти, рекомендую“

• Domes Noruz Kassandra, Halkidiki - Adults Only Оцінка за відгуками: 9,2

“Сніданок“

• Nika Apartment 2 Оцінка за відгуками: 9,7

“Дуже привітний і гостинний господар, готовий допомогти і проеонсультувати з будь-якого питання місце розташування ідеальне для сімейного відпочинку, в апартаментах є все необхідне для безробітного відпочинку. Very friendly and hospitable owner, ready to help and advise of any issue, the location is ideal for a family holiday, the apartment has everything that you will be need for an unemployed holiday“

• Artemida Suites Оцінка за відгуками: 8,9

“Artemida Suites сучасні , затишні , та комфортні апартаменти з видом на море! Надзвичайно чисто!!! Дуже смачні , свіжі та різноманітні сніданки, наші діти були взахваті! Власниця Артеміда та її мама Нана а також помічник Ігор надзвичайно привітні та доброзичливі люди!!! Море в десяти кроках від помешкання!“

30 найкращих готелів - Ханіоті