Халкідіки Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Lefki villa Оцінка за відгуками: 9

“Все сподобалось, є все для комфортного перебування. Дуже чисто, підлога камʼяна, прохолодна, але в номері є одноразові тапки. Засоби для душу, чай та кава, все, щоб зробити ваш час тут приємнішим.“

• El Capitan Оцінка за відгуками: 6

“Сподобалась ціна, розглядали як варіант просто переночувати. Якоїсь атмосфери чи краси тут нема. Є місце для паркінгу. Є ресторан, проте Ми вирішили не вечеряти в готелі, пройшлися пішки до Тороні, хв 10-15 там є багато таверн.“

• The Beach House - Apartments & Studios Оцінка за відгуками: 9

“Номер знаходиться поряд з морем. Є парковка де залишити автомобіль. Дуже милий будиночок, номер чистий. Є сніданки (шведський стол) голодними не залишитесь, є з чого вибрати.“

• ONAR OURANOUPOLIS Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарний і новий готель, в апартаментах красивий та сучасний дизайн, недалеко від моря, пішки йти хвилин 5. В апартаментах є плита та весь посуд, можна готувати собі сніданки чи вечерю))))“

• Melathron rooms Nea Moudania Оцінка за відгуками: 10

“Все було зручно и комфортно.“

• Melathron rooms Nea Moudania Оцінка за відгуками: 10

“Все було зручно. продумані всі дрібниці. До пляжу хвилин 10 через сусідний отель.“

• Moudania Mare Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Чисте, охайне приміщення. До пляжу 5 хвилин пішки. Чудовий персонал та сніданки, які нам ніколи не вдавалося зʼїсти повністю, через їх розмір. Все було чудово)“

• Artemida Suites Оцінка за відгуками: 10

“Artemida Suites сучасні , затишні , та комфортні апартаменти з видом на море! Надзвичайно чисто!!! Дуже смачні , свіжі та різноманітні сніданки, наші діти були взахваті! Власниця Артеміда та її мама Нана а також помічник Ігор надзвичайно привітні та доброзичливі люди!!! Море в десяти кроках від помешкання!“

• Konaki Ouranoupolis Оцінка за відгуками: 10

“Чистота“

• Casa Bloo 360, Adults Only Оцінка за відгуками: 10

“Розташування готелю неймовірне! Вид з вікна на море чарівний, бо готель знаходиться на горі. Я подорожувала без авто. Тому розташування має великий плюс, бо в 50м знаходиться автобусна зупинка! Сніданок надзвичайно смачний. Великий вибір страв, тому навіть кожен день, якщо вибирати щось інше ви все одно не скоштуєте все :) Персонал найкращий, який тільки я зустрічала за ті роки. Усміхнені, чуйні та надзвичайно відповідальні. Номер чистий, все нове та має москітні сітки. Інтернет звісно де-не-де погано ловив, але загалом - ок. Дуже тихо на території, тому відпочити вдається. Також величезний плюс є БЕЗКОШТОВНЕ користування ліжаками та парасольками на приватному пляжі ! Просто вау! Звісно вхід в море та далі все в камнях... Але буквально за 1 км від готелю є пляж з блакитним прапором, що дійсно заслужено. Там надзвичайно кристальна вода та гарний підхід до моря без каменів. Це місце дійсно чудове . 100/10 . Я приїду ще неодноразово!“

30 найкращих готелів типу "ліжко та сніданок" в регіоні Халкідіки

на основі 11 393 відгуків про готелі типу "ліжко та сніданок" на Booking.com