3. Macedonia: відгуки про готелі
  4. Неа-Калікратія: відгуки про готелі
Греція Неа-Калікратія Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Blue Shell Apartment Оцінка за відгуками: 9,3

“Близько до моря, до інфраструктури“

• VILLA CARIATIS Оцінка за відгуками: 8,6

“Ідеальне розташування, близько коло моря і дуже тихо. Сніданки хороші, персонал привітний.“

• Crystal Blue Apartments Оцінка за відгуками: 8,3

“Пізній самостійний заїзд. Вид на море, ліфт.“

• Sea Star Apartments Kallikratia Оцінка за відгуками: 8,1

“Тихо, на криші є додаткове патіо“

• VASILEVI STUDIOS Оцінка за відгуками: 9,7

“Комфортно, чисто, затишно. Доброзичливі господарі. Чудове розташування.“

• Periklis House Оцінка за відгуками: 9,8

“Все було супер, і розташування і привітні господарі, по приїзду нас чекали компліменти від господарів-фрукти, вода, наливка. Ми дуже задоволені залишилися проживанням і відпочинком. Дякуємо за теплий прийом!“

• Μονοκατοικία Καλλικράτεια Оцінка за відгуками: 7,5

“Все сподобалося Все чудово“

• Vasiliki's Apartment Оцінка за відгуками: 9,5

“Недалеко пляж. Привітна власниця. Все необхідне знайшли.“

• Barbara’s House,New Superior Central Studio Оцінка за відгуками: 10

“Я арендували апартаменти на два тижні для своїх батьків. Чудово, що вони знаходяться недалеко від моря і магазинів, і сама дорога до моря полога. Номер був невеликим, але в ньому було все, що потрібно. В кімнаті поряд є пральна машина і сушильна машина для загального користування. Також там є подвірʼя з барбекю і столами, де можна чудово повечеряти увечері. Ми збиралися двома сімʼями і Барбара любʼязно надала нам весь потрібний посуд, скатертини, навіть термо-посуд для того, щоб мʼясо з мангалу довше збереглося гарячим. Біля мангалу є холодильник де зручно зберігати напої прохолодними. Взагалі Барбара і її чоловік дуже привітні і допомагали з будь якими питаннями. Важливо відмітити, що є власна парковка в подвірʼї (так як на вулиці паркуватися важкувато, машин багато в сезон).“

• Hοme4U Оцінка за відгуками: 10

“чудові великі просторі і затишні апартаменти. буквально декілька хвилин до моря та ресторану, також досить поруч є магазин. власники проживають на першому поверсі, апартаменти це другий поверх з окремим входом. Власники надзвичайно приємні люди і допоможуть з будь якими питаннями.“

30 найкращих готелів - Неа-Калікратія