3. Dodecanese: відгуки про готелі
  4. Іксія: відгуки про готелі
Греція Іксія Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Lito Hotel Оцінка за відгуками: 8

“Невеличкий готель, дуже чистий, є російськомовні на рецепшині та в їдальні. All Inclusive супер, їди багато та різноманітна. Кожен щось вибере для себе. Залишилися тільки гарні враження. Рекомендуємо ))“

• Rhodes Bay Hotel & Spa Оцінка за відгуками: 8,5

“Все ок“

• Villa Di Mare Seaside Suites Оцінка за відгуками: 9

“Сам готель непоганий і розташування одразу біля моря - це топ. Але це не 5-ти зірковий готель! Сподобалось розташування і номер великий. Але вид на море був тільки, якщо вийдеш з номеру. Найкращий номер - 113. Він одразу біля моря і є вид на море.“

• Maritina Apartments Оцінка за відгуками: 8,8

“Дуже классно усе. Великий номер, чистий та сучасний. Класні власники і дуже затишна територія.“

• Maritina Apartments Оцінка за відгуками: 8,8

“Місце чудове, приємні господарі , переселили нас на перший поверх! everything was wonderful, cats are my love) very comfortable bed, everything was clean.“

• Lito Hotel Оцінка за відгуками: 8

“Чудовий маленький готель для сімейного відпочинку. Нам дуже сподобалось різноманіття страв щодня, кожен знайде щось для себе, також постійно є доступ до напоїв та вина. Кімнати дуже чисті та прибираються щодня. Персонал дуже привіний та завжди готовий допомогти та щось порекомендувати.“

• Maritina Apartments Оцінка за відгуками: 8,8

“Чудове місце, з чистими кімнатами та басейном і привітним персоналом. Щоденне прибирання, зміна постілі і рушників. Дуже комфортне розташування, близько до моря, магазинів, ресторанів і комунікації. Щиро дякуємо за гостину.“

• Ixia Dream hotel - Adults only Оцінка за відгуками: 9,7

“Готель після Реновації все дуже чисто і гарно дуже зручне двохспальне ліжко,гарна ванна! Перша берегова лінія,Гарний басейн комфорні лежаки! Смачні снідаки і дуже привітний персонал!“

• Rhodes Bay Hotel & Spa Оцінка за відгуками: 8,5

“Дуже гарний готель, чисто, привітний персонал, масаж в спа був просто ідеальним. Сніданок — шведський стіл, великий вибір страв на будь-який смак, близько до аеропорту.“

• Olympic Palace Hotel Оцінка за відгуками: 8,6

“Шикарний отель! Все ідеально!“