3. Dodecanese: відгуки про готелі
Dodecanese Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Mitsis Grand Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Відпочинок в готелі перевищив всі очікування. Якість та різноманіття кухні, чистота в номерах, професійність та клієнтоорієнтовність персоналу.“

• Mazoren Art Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Все було чудове ! Хороша локація , недалеко від визначних місць на Родосі ! Доброзичний персонал“

• Best Western Plus Hotel Plaza Оцінка за відгуками: 10

“Дуже затишний чистий готель, зручні номери з якісними матрацами. Персонал був привітний, сніданок смачний і досить різноманітний. Однозначно рекомендую даний готель для відвідування.“

• Maritina Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Все було неймовірно! Дуже дякую за гостинність! А сніданок був на рівні 5 зірок Дякую тим хто працює у цьому закладі!!!“

• Kresten Palace Hotel Оцінка за відгуками: 8

“Милий невеликий готель, приємний персонал, смачні сніданки, гарний басейн“

• Delfinia Resort - All Inclusive Оцінка за відгуками: 9

“Готель дуже чудовий! Прекрасні номери та розташування. Коли ми приїхали, то нажаль дівчина на рецепції не змогла нам допомогти, бо майже не спілкувалась англійською, але нам допомогла дівчина з України, Оксана, яка вільно спілкувалася англійською та українською мовами. Тому наше поселення відбулося максимально комфортно та приємно. Номери великі та просторі, прибирання кожного дня. Було приємно проводити час за прийомом їжі, тому що весь персонал максимально привітний, Майя офіціантка, шеф повар Марко та жінка з білим волоссям яка працює над приготуванням піци завжди старалися допомогти та надати найкращий сервіс. Прекрасна вечірня анімація, хлопець який робить шоу працював на відмінно, і це дозволяло нам цікаво провести час. Кухня хороша, різноманітна. Шеф кухар намагався допомогти з веганським меню, тому що одна людина з нашої компанії веган, і потребував особливого харчування. Напої різноманітні, включаючи шампанське брют та різні коктейлі. В цілому нам відпочинок дуже сподобався!“

• Castellum Suites - All Inclusive Оцінка за відгуками: 10

“Місто Родос , Готель був чудовий, зручний і чистий , недалеко від пляжу,від чудового старого міста . Їжа різноманітна і смачна. Я рекомендую цей готель.“

• G92 City Hotel Оцінка за відгуками: 1

“Мені видали ключ в кімнату з неможливістю її відчинити. Після розрахунку ( маю чек). Кімнату швидко замінили, усе наче добре. Але за кількістю 2 розеток в кімнаті : 1 для холодильника та чайника, друга для ТВ та іншого витягнута, тобто в небезпечному стані. Після запитання про сніданок мені відповіли , що у них не all inclusive This is understandable, but for some reason they were not invited to breakfast. Strangers Why did you cancel your reservation with booking?“

• Delfinia Resort - All Inclusive Оцінка за відгуками: 8

“Ціна , їжа (смачно, кожен зможе для себе щось знайти), прибирання в номері (дівчата з України прибирають від душі, як у дома), персонал: на рецепції працювала дівчина Оксана, яка знає декілька різних мов, тож всі питання можна було вирішити без проблем, на кухні, барах також чудовий персонал. Розташування, можна дійти до різних чудових пляжів та на гору, де прекрасні види. Недалеко автобусна зупинка, звідки можна поїхати до Ліндосу чи Родосу (були вкінці квітня, тому ще не на всі напрямки відкриті маршрути).“

• Apollo Blue Оцінка за відгуками: 10

“Все“