3. Comentarii despre hoteluri în Cicladele
  4. Comentarii despre hoteluri în Kalafatis
Grecia Kalafatis Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Thalasses Villas Scor din comentarii: 9,4

„Apartamentul a fost minunat, frumos mobilat ,confortabil și curat,fiind situat intr-un complex de vile cochete. Terasa este generoasă și funcțională, dotată cu tot ce trebuie. Interacțiunea cu personalul a fost minimă. Ne-am bucurat de liniște.”

• Villas Kalafatis Apartments Scor din comentarii: 8,3

„Studio tipic grecesc, cu o priveliște la mare superbă. Două plaje disponibile la distanță de 2 și 5 minute. Stație de autobuz spre Mykonos la 1 minut distanță. Curățenie lună, menajera Maria foarte harnică si amabilă.”

• Venus Myconian Residences Scor din comentarii: 9,6

„Localizare deosebit de bună. Aproape de plaja. Apartament generos pentru 4 persoane, cu o terasă superba cu vedere spre mare. Personal foarte amabil. Petros a fost o gazdă în absentia deosebita, care ne-a furnizat foarte multe informații diverse despre insula și care ne-au fost de mare ajutor.”

• Thalia Myconian Suites Scor din comentarii: 9,2

„Locația, curățenia, plaja la doua minute, de bun gust totul.”

• Chaniotis Studios Scor din comentarii: 8,8

„Gazda a fost amabilă și ne-a pus la dispoziție o umbrelă.”

• Chaniotis Studios Scor din comentarii: 8,8

„Plajele din apropiere. Distanta scurta fata de orice, insula fiind mică. Informații de la personal despre ce ne interesa, check in făcut după 11 noaptea fără probleme. Piscina mare. Buget decent.”

• Mykonos Supreme Comfort Suites & Villas Scor din comentarii: 9,5

„Am fost întâmpinați de Lampros, gazda noastră cu croissante și apa rece. Deoarece am aterizat destul de devreme am solicitat un check în mai rapid și s a rezolvat fără probleme. Imediat ce am fost cazați Lampros ne a oferit multe detalii despre insula și cum sa petrecem timpul pe.ea. în ceea ce privește curățenia aceasta a fost impecabilă. În concluzie este un loc minunat pe care cu siguranță îl voim recomanda.”

• Thalia Myconian Suites Scor din comentarii: 9,2

„linistea”

• Thalasses Villas Scor din comentarii: 9,4

„Locația, dimensiunea apartamentului și ospitalitatea”

• Chaniotis Studios Scor din comentarii: 8,8

„Aproape de plaja, personalul foarte ok !”

Cele mai bune 15 hoteluri din Kalafatis