3. Ηράκλειο κριτικές ξενοδοχείων
  4. Καλαμάκι κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Καλαμάκι Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Ilios Βαθμολογία σχολίων: 8,5

«Πολύ ευγενική οικοδέσποινα! Το δωμάτιο ήταν άνετο και καθαρό, με ωραία θέα και επαρκή εξοπλισμό (τοστιέρα, βραστήρα, ψυγειάκι κλπ).»

• Alexia's Houses Βαθμολογία σχολίων: 8,9

«Όλα πολύ καλά»

• Studio Anessis Βαθμολογία σχολίων: 7,6

«Πολύ ωραία τοποθεσία δίπλα στο Λιβυκό πέλαγος!!»

• Galaxias Studios Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Το κατάλυμα ανταποκρίνεται ακριβως στις περιγραφές και τις φωτογραφίες. Αλλα αυτο που αγαπήσαμε και σιγουρα αν ξαναβρεθούμε στη περιοχή θα μείνουμε σιγουρα εκει ήταν η εξω καρδιά ιδιοκτητρια. Χαρούλα σ αγαπάμε!!!»

• Nikita's Sea House Βαθμολογία σχολίων: 7,6

«Όμορφο διαμέρισμα ,με δικο του παρκινγκ 5 λεπτά με τα πόδια από μια όμορφη παραλία και 15 λεπτά με το αυτοκίνητο από τις άλλες όμορφες παραλίες της περιοχής. Δεν έλειπε τίποτα από το διαμέρισμα, έχει πανεμορφη θέα στο ηλιοβασίλεμα. Είναι άνετο ευρύχωρο και καθαρο. Φιλικός οικοδεσπότης που μας έδωσε όλες τις κατάλληλες οδηγίες. Συνιστάται ανεπιφύλακτα!!!!!!! Περάσαμε υπέροχα και νιώσαμε σαν στο σπίτι μας!!!!! θα το προτιμησουμε ξανα και για περισσοτερες μερες ,ευχαριστουμε!!!!»

• Alexia's Houses Βαθμολογία σχολίων: 8,9

«Η καθαριότητα !»

• Stelani Villas & Suites Βαθμολογία σχολίων: 9,7

«Ήταν όλα υπέροχα …. Πρώτα από όλα η τοποθεσία πολύ κοντά σε απόσταση με πολλά χωριά …. Είχε απίστευτη ησυχία το βράδυ και η θεα από τις βίλες πραγματικά σου κόβει την ανάσα ! Ήταν όλα πολύ καθαρά και περιποιημένα και φροντισμένη μέχρι και η τελευταία λεπτομέρεια για μια άνετη διαμονή ! Επίσης ο οικοδέσποτης την πρώτη μέρα που φτάσαμε ήρθε να μας ρωτήσει αν είναι όλα εντάξει και μας έφερε γλυκά ! Ήταν πολύ εξυπηρετικός και φιλόξενος και μας έκανε να αισθανθούμε σαν το σπίτι μας !»

• Ilios Βαθμολογία σχολίων: 8,5

«1. Το προσωπικό ήταν ευγενικό. 2. Το δωμάτιο μεγάλο με μεγάλο μπαλκόνι.»

• Studio Anessis Βαθμολογία σχολίων: 7,6

«Μεγάλο άνετο και εξοπλισμένο διαμέρισμα, δίπλα στην θάλασσα και στα μαγαζιά.»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Καλαμάκι

βάσει 4.013 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com