3. Comentarii despre hoteluri în Heraklio
  4. Comentarii despre hoteluri în Kalamaki
Grecia Kalamaki Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Lybian Sea Scor din comentarii: 8,3

„Locatia a fost la cativa metri de plaja ,am putut dormi relaxati in sunetul valurilor .Loc linistit si magazin in apropiere..Totul a fost ok.Este un loc ideal de relaxare .Plaja nu e aglomerata si nu e galagioasa .Gazda ,ne a ajutat de fiecare data ,a si chemat un taxi sa ne aduca , duca la aeroport .”

• Hotel Kiklamino Scor din comentarii: 9,1

„Ospitalitatea gazdelor, raportul pret-calitste.”

• Elkysti Crete Scor din comentarii: 9,5

„Priveliștea minunata, spațios, terasa mare cu vedere frumoasa la mare! Comod, cu grija pentru oaspeți, cafea, ceai, ulei, băuturi de bun venit! O sticla de vin generoasa cadou și băuturi innfrigidet, iar frigiderul mare și bun! Pastile pentru masina de spalat haine și pentru cea de vase. Conditionere peste tot și lucrau excelent. Bucătărie complet utilată.”

• Petrakis Afrathias garden house Scor din comentarii: 9,2

„Curatenie, amplasare langa mare, aproape de alte plaje amenajate renumite-15 minute plaja Matala (extraordinara experienta) si 10 minute plaja de la Kalamaki(curata, amenajata,intrare lina in mare)-mers cu masina. Supermarket la 10 minute de mers cu masina la iesire din orasul Timpaki O taverna cu mancare mereu proaspata la capatul strazii, langa mare. Liniste, seara se aude din curtea mereu verde proprietatii marea. Pensiunea are tot ce e nevoie pentru un sejur”ca acasa”, dar aveti nevoie de masina pentru deplasari.”

• Knossos Apartments Scor din comentarii: 8,9

„Panorama superba, vedere la mare în amfiteatru,. Liniștea fără preț, aerul circula foarte bine. Debitul apei în dus excelent. Facilități apreciabile.”

• Milos Apartment Scor din comentarii: 9,3

„Absolut tot: apartamentul, dotarile, apropierea de plaja, curatenia, linistea, amabilitatea si darnicia proprietarilor (am gasit cadouri in camera, mai târziu am cumparat de la proprietarul Andreas miere și feluri diverse de branza din productia proprie).”

• Alexander Beach Hotel Scor din comentarii: 8,4

„Personalul foarte amabil. Curățenie și securitate foarte bune. Mic dejun bun.”

Cele mai bune 30 hoteluri din Kalamaki