3. Δωδεκάνησα κριτικές ξενοδοχείων
  4. Κάλυμνος κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Κάλυμνος Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Pension Niki Βαθμολογία σχολίων: 8

«Ο ιδιοκτήτης πολύ καλό παιδί μας περίμενε μας πήρε και τηλέφωνο.Το δωμάτιο είχε τα πάντα μέσα και στο κέντρο παντού με τα πόδια.»

• Βίλα Μελίνα Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Πολύ καλή και ήσυχη τοποθεσία και αρχοντικό το κτίριο.Τα κρουασάν του πρωινού ήταν εξαιρετικά κι ολόφρεσκα.»

• Spongia Apartments Kalymnos Βαθμολογία σχολίων: 9,5

«Υπέροχο το δωμάτιο,η θέα απίστευτη πραγματικά αξίζει να το επισκεφθείτε! Η Ειρήνη στην ρεσεψιόν εξαιρετική,ευγενική και εξυπηρετική! Ευχαριστούμε πολύ»

• Lithos apartments Βαθμολογία σχολίων: 9,4

«Άνετα κρεβάτια, καθαρό και λειτουργικό δωμάτιο, πολύ κεντρικό σημείο, πολλές παροχές»

• Βίλα Μελίνα Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Το ξενοδοχείο ήταν υπέροχο, γραφικό και με εκπληκτικό πρωινό. Είχαμε κλείσει διαμονή για δύο βράδια..μόνο για το ξενοδοχείο θα κλείναμε και για περισσότερες μέρες στην Κάλυμνο. Το δωμάτιο ήταν τέλειο με όλες τις ανέσεις κι ανακαινισμένο μπάνιο. Είχαμε 2 υπέροχα μπαλκόνια με θέα την πισίνα. Όλοι ευγενεστατοι, εξυπηρετικοί και πρόσχαροι. Το ξενοδοχείο σου δίνει μια οικογενειακή αύρα. Σίγουρα αν γυρίσουμε Κάλυμνο θα προτιμήσουμε Βίλα Μελίνα.»

• Βίλα Μελίνα Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Το τέλειο κατάλυμα για την τιμή του!!!!»

• Βίλα Μελίνα Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Εξαιρετικές υπηρεσίες από τον κ.Αντώνη και το Γιώργο .»

• Spongia Apartments Kalymnos Βαθμολογία σχολίων: 9,5

«Πολύ καθαρό ! Τέλεια τοποθεσία ! Άψογη εξυπηρέτηση ! Πολύ ευγενική κ πρόθυμη να βοηθήσει η Ειρηνη σε ότι χρειαστήκαμε ! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα ! Θα σας επισκεφθουμε ξανά!!! Ευχαριστούμε πολύ για όλα !»

• Faros studios Kalymnos Βαθμολογία σχολίων: 8,9

«Η ΔΙΑΜΟΝΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΗ. ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ , ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ .Η ΚΥΡΙΑ ΑΝΘΗ ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΘΥΜΗ ΝΑ ΜΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΕΙ ΣΤΟ Ο,ΤΙΔΗΠΟΤΕ. ΘΑ ΤΟ ΕΠΕΛΕΓΑ ΞΑΝΑ , Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ.»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Κάλυμνος

βάσει 3.999 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com