3. Κυκλάδες κριτικές ξενοδοχείων
  4. Καμάρι κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Καμάρι Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Louis Studios Santorini Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Το δωμάτιο ήταν παραπάνω από καλό, άνετο και καθαρό. Το προσωπικό πολύ φιλικό και ο ιδιοκτήτης ευγενικός και φιλόξενος. Ζητησαμε late check out και μας παραχώρησαν το δωμάτιο χωρίς κανένα πρόβλημα.»

• Sun Springs Suites Βαθμολογία σχολίων: 8,6

«Η διαμονή μας ήταν εξαιρετική! Δεν μας έλειψε τίποτα. Όλοι ήταν απόλυτα εξυπηρετικοί. Το πρωινό φανταστικό! Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!!»

• Dimitris Villa Βαθμολογία σχολίων: 8,6

«Εξαιρετική τοποθεσία. Το καμάρι διαθέτει τα πάντα που μπορεί να χρειαστεί κάποιος, είναι πιο «αληθινό» και στρατηγικό σημείο για εξερευνηση. Το ξενοδοχείο διαθέτει ανετα μεγαλα δωμάτια, καθημερινό καθαρισμό, πολύ καλό πρωινό και εξαιρετικό espresso αλλά και εστιατόριο. Έχει μεγάλο πάρκινγκ για να αφήσεις ανετα το αυτοκίνητο σου. Όσον αφορά τον Ανδρέα, είναι ένας εξαιρετικός άνθρωπος που θα κάνει τα πάντα να νοιωσεις σαν στο σπιτι σου. Ευγενέστατος, μας βοήθησε σε ότι χρειαστήκαμε. Ο πρωινός καφές παρέα του δίπλα στη πισίνα ήταν highlight της διαμονής μας.»

• Fanouris Condo - Adults Only Βαθμολογία σχολίων: 8,3

«Καλό ήταν, θα μπορούσε και λίγο καλύτερο, μπορεί να έπαιζε ρόλο και ότι ήταν Μαϊος.»

• Golden Sunrise Suites Βαθμολογία σχολίων: 8,9

«Άνετο δωμάτιο»

• Casa Iphigenia Βαθμολογία σχολίων: 8,4

«Πολύ ωραίο στρώμα, ωραίο μπαλκόνι, φωτεινό με ωραία αν και περιορισμένη θέα. Ευρύχωρο με εξοπλισμένη κουζίνα.»

• Ξενοδοχείο Ιππόκαμπος Βαθμολογία σχολίων: 9,4

«Όλα ήταν τέλεια καθαριότητα εξυπηρέτηση προσωπικό ιδιοκτήτες τοποθεσία συγχαρητήρια σε όλους κοσμημα»

• Ξενοδοχείο Ιππόκαμπος Βαθμολογία σχολίων: 9,4

«Τα πάντα ήταν καταπληκτικά!! Ο χώρος, η πισίνα,το πρωινό, η τοποθεσία κοντά σε όλα. Όλοι ήταν ευγενικοί και εξυπηρετικοί!!!! Μπράβο τους ιδιοκτήτες και τους υπαλλήλους!!!»

• Blue Sea Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8,5

«Πολύ πλούσιο»

• Cavo Bianco Boutique Hotel & Spa Βαθμολογία σχολίων: 9,1

«Το δωμάτιο ευρύχωρο και πάρα πολύ καλό.»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Καμάρι

βάσει 53.325 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com