3. Chania: відгуки про готелі
  4. Като-Дарацо: відгуки про готелі
Греція Като-Дарацо Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Athina Beach Hotel Оцінка за відгуками: 8,6

“Чудовий готель. Затишні кімнати: великі комфортні ліжка, кондиціонер, невелика міні кухня з усім необхідним, чистий басейн, привітний персонал, щоденне прибирання номерів, через день міняли постільну білизну, щоденно міняли рушники. Поряд багато кафе, ресторанів, магазинчиків та супермаркетів. До моря - 5 хвилин пішки через чудовий сосновий парк. Дуже хочемо повернутись наступного року! Дякуємо готелю за чудовий відпочинок!“

• Xenios Dias Luxury Apartments With Sea View Оцінка за відгуками: 9,7

“Все бездоганно! Дуже чемний та уважний власник апартаментів! Відповіді та підтримка 24/7! Саме приміщення- нове, стильне та затишне. Знаходиться в 2 хвилинах ходьби до трьох пляжів. Зупинка громадського транспорту 50 м. Дуже сподобалась ! Рекомендую для якісного відпочинку“

• Xenios Dias Luxury Apartments With Sea View Оцінка за відгуками: 9,7

“Це вдруге ми зупинились в цьому самому місці і в тому самому апартаменті. Все, як і минулого разу, було добре. На нашу думку, одна з найкращих локалізацій в Като Даратсо. До пляжу 3 хв через парк, близько хороші ресторани, недалеко супермаркет і тут же під будинком через дорогу автобусна зупинка (до центру Хані приблизно 15хв автобусом). Власник завжди готовий з чимось допомогти, вистачить написати йому на WhatsUp чи зателефонувати. Але не бачили в цьому потреби, адже все необхідне є в апартаменті. Однозначно рекомендую для відпочинку вдвох чи сім'єю.“

• Katerina Rooms Agii Apostoloi Оцінка за відгуками: 7,4

“Все сподобалося .Гарно,чисто, затишно.Близько магазини.“

• Niriis Hotel Оцінка за відгуками: 8,6

“Сервіс супер! Персонал дуже відповідальний і привітний!“

• Kiwi Apartments Оцінка за відгуками: 8,9

“Зручні номери з усім необхідним, гарний басейн. Близько до моря. Все на вищому рівню. Дуже сподобалось. Рекомендую!!!“

• Camping Chania Оцінка за відгуками: 8,2

“Привітний персонал. Допомагають у вирішенні будь яких питань, як розібратися з інфраструктурою. Сподобалося близькість до моря і до автобусної зупинки. Загальні туалети прибиралися по 3 рази на день. В туалеті завжди є папір, серветки і мило. Завжди була горяча вода. Черг в душ і в туалет не було. На території дитячий майданчик, магазин і кафе.“

• Aequor Luxury Rooms & Apartments Оцінка за відгуками: 8,8

“Сподобалось абсолютно все. Чиста , простора з великою терасою 🥰 все ідеальне ))) постільне чисте , матрац м’який !!! Все як я люблю ❤️ шкодуємо що заселились лише на один день , бл вже мали летіти додому .“

• Melia Studios Оцінка за відгуками: 9,3

“Зручні апартаменти біля моря, поруч магазини та таверни. Дуже приємний господар. Ліжка зручні, чиста білизна, є все для приготування їжі, хороший санвузол, кондиціонер, доглянута територія. Нам дуже сподобалось. Прибирання відмінне. 10+.“

• Theos Village Apartments Оцінка за відгуками: 9,3

“Family-own hotel, неймовірне відношення до людей, завжди допоможуть з будь яким питанням. Дуже смачна їжа та коктейлі. Зручна локація , до моря недалеко, поруч зупинки автобусів, супермаркет“

30 найкращих готелів - Като-Дарацо