3. Ηράκλειο κριτικές ξενοδοχείων
  4. Κόκκινος Πύργος κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Κόκκινος Πύργος Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Isalos Sea View Studios Βαθμολογία σχολίων: 8,7

«ΕΙΧΑΜΕ ΤΟ ΚΑΤΑΛΥΜΜΑ ΣΤΟ ΙΣΟΓΕΙΟ ΜΕ ΚΗΠΟ.ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΑΝΕΤΑ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΑ.ΦΟΒΕΡΗ ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΜΕ ΦΟΒΕΡΗ ΘΕΑ.ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΜΙΑ ΠΙΑΤΕΛΑ ΜΕ ΦΡΟΥΤΑ ΚΑΙ ΜΠΙΣΚΟΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΕΙΧΕ ΝΕΡΑΚΙΑ.»

• Sofies Port View Apartment Βαθμολογία σχολίων: 8,7

«Πολύ ωραία τοποθεσία και ήσυχη. Ο κ. Μανώλης εξυπηρετικός μας έστειλε πολλές πληροφορίες για την περιοχή. Η κοντινή παραλία πολύ καλή και τα μαγαζιά με λογικές τιμές. Χρειάζεται αυτοκίνητο για να πας και σε άλλα μέρη. Το νησί μας άρεσε πάρα πολύ. Ευχαριστούμε τον κ. Μανώλη και ελπίζουμε να ξαναπάμε.»

• Aether by Nymphs residence I Βαθμολογία σχολίων: 9,8

«Η κα Μαρία απίστευτη, είχε μαγειρέψει κανονικό φαγητό για να φάμε όταν φτάσαμε. Μοναδική φιλοξενία. Πολύ άνετο και προσεγμένο διαμέρισμα, είχε τα πάντα στην κυριολεξία. Αν δεν είχαμε κανονίσει να πάμε και σε άλλο μέρος στην Κρήτη θα μέναμε μόνο εκεί.»

• Studio Sunrise Βαθμολογία σχολίων: 9,1

«Η κ.Μαρια ήταν καταπληκτική οικοδέσποινα, μας βοήθησε σε ότι χρειάστηκε για να έχουμε μια ευχάριστη διαμονή. Το στούντιο ήταν καθαρό και κοντά στη θάλασσα. Θα το συστήσουμε σε φίλους και θα πάμε ξανά.»

• Aether by Nymphs residence II Βαθμολογία σχολίων: 9,5

«Είναι απο τις καλύτερες επιλογές που μπορει να κάνει κάποιος!!! Δωμάτια υπέροχα διακοσμημένα ,ευρύχωρα και πλήρως εξοπλισμένα, τα κρεβάτια πολύ αναπαυτικά. Η καθαριότητα εντυπωσιακή !! Η παραλία φανταστική, ακριβώς δίπλα στο κατάλυμα με cafe και εστιατόρια!! Το καλύτερο όμως ήταν το καλωσόρισμα από την ιδιοκτήτρια!! Η Μαρία είναι απλα υπέροχη όπως και όλα τα καλά που μας περίμεναν στο τραπέζι με την άφιξη μας και καθ' όλη την διάρκεια της διαμονής μας !!! Μας έκανε να αισθανθούμε σαν το σπίτι μας !!! Ευχαριστούμε!! Θα επιστρέψουμε σίγουρα!!!»

• Alkioni Suites , beachfront, with sea view Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Ωραία τοποθεσία»

• Rodia Beach Suites Βαθμολογία σχολίων: 9,7

«εξαιρετική τοποθεσία για οικογένεια με παιδιά, καθώς έχει πολύ ωραίο κήπο και είναι και πάνω στη θάλασσα!Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!»

• Aether by Nymphs residence II Βαθμολογία σχολίων: 9,5

«Υπέροχο κατάλυμα ,καινούργιο, πλήρως εξοπλισμένο και πεντακάθαρο! Εξαιρετικό καλωσόρισμα απ' την ιδιοκτήτρια και άριστη φιλοξενία!»

• Alkioni Suites , beachfront, with sea view Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Το κατάλυμα βρίσκεται σε πολύ όμορφη και ήρεμη τοποθεσία με θέα στη θάλασσα η οποία είναι κατάλληλη για μπάνιο. Τριγύρω υπάρχουν ωραία μαγαζιά για φαγητό και καφέ. Το παρκάρισμα είναι επίσης πολύ εύκολο. Ο ιδιοκτήτης είναι ευγενικός και κατανοητικός για ό,τι χρειαστεί. Υπάρχουν οι άκρως απαραίτητες παροχές (wifi, air condition) και παρέχεται άνεση και καθαρό περιβάλλον.»

Τα 10 καλύτερα ξενοδοχεία σε Κόκκινος Πύργος

βάσει 411 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com