3. Δωδεκάνησα κριτικές ξενοδοχείων
  4. Λιβάδι Αστυπάλαιας κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Λιβάδι Αστυπάλαιας Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Karabo Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8,5

«Μεγάλο καθαρό κ καλή τοποθεσία»

• 5 Traditional Suites Βαθμολογία σχολίων: 9,7

«Τα πάντα ήταν άψογα. Ευχαριστούμε πολύ την Μαρία για την εξυπηρέτηση.»

• Karabo Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8,5

«Το δωμάτιο ήταν εξοπλισμένο πολύ καθαρό και είχαμε καθημερινά υπηρεσία καθαρισμού. Άνετα δωμάτια και η τοποθεσία μας βόλεψε γιατί είναι 5 λεπτά με το αμάξι από τη χώρα και η παραλία είναι στα 100 μέτρα με πολλά μαγαζιά τριγύρω.»

• 5 Traditional Suites Βαθμολογία σχολίων: 9,7

«Ήταν όλα φανταστικά! Η τοποθεσία, η καθαριότητα, η άνεση, η εξυπηρέτηση, η φιλοξενία, όλα! Η Μαρία στην υποδοχή μας έδωσε όλες τις πληροφορίες που θα χρειαζόμασταν για τις ημέρες που μείναμε στο νησί. Το δωμάτιο μας πολύ άνετο καινούριο και με απίστευτη θέα! Να μείνετε στο Λιβάδι χωρίς δεύτερη σκέψη! Σίγουρα θα επιλέξουμε το 5 και την επόμενη φορά που θα βρεθούμε στο νησί!»

• Nisides Suites Βαθμολογία σχολίων: 9,9

«Οι λεξεις είναι πολύ φτωχές για να περιγραψουν το συγκεκριμένο κατάλυμα, την οικοδέσποινα και το προσωπικό. Το σημείο μοναδικό, με θέα που σου κόβει την ανάσα, το κτίριο, οι εγκαταστάσεις και οι σουίτες καταπληκτικά- όλα φτιαγμένα με μεράκι και προσεγμένα μέχρι την παραμικρή λεπτομέρεια!!! Όλα ειναι πεντακάθαρα και το πρωινό εξαιρετικο. Πανω απ ολα ομως, η φιλοξενια, η ευγένεια, και η προθυμία της Φάνης, σχεδόν σε κάνει να μη θες να ξαναπάς πουθενά αλλού για διακοπές!»

• GiSt Βαθμολογία σχολίων: 9,8

«Άριστη τοποθεσία, οι παροχές ήταν αυτές που ζητάει μια οικογενενεια για να έχει μια ευχάριστη διαμονή.Pet friendly για δίποδα ζώα συντροφιάς με super περιβάλλον. Ολοκληρωτικά ανακαινισμένο το σπίτι με όλα τα comfort.»

• Aelia Apartments & Suites Βαθμολογία σχολίων: 9,2

«Η τοποθεσία είναι ιδανική , μακριά από το θόρυβο της χώρας αλλά μόλις 10’ από αυτήν , με φανταστική θέα στο κάστρο της Αστυπάλαιας ! Τα δωμάτια αστράφτουν από καθαριότητα και έχουν όλες τις ανέσεις ! Το πρωινό Λουκούλειο , με χειροποίητες πίτες κέικ και αλλά καλούδια! Η Αντωνία ( ιδιοκτήτρια ) καταπληκτικός άνθρωπος ! Γενικώς περάσαμε ονειρεμένα και οπωσδήποτε θα επιστρέψουμε !»

• Panai's Garden Βαθμολογία σχολίων: 9,8

«Η τοποθεσία είναι πολύ καλή»

• Giasemi Room No 5 Astypalea Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξαιρετικά όλα. Το πρωινό της κυρίας Γεωργίας ήταν υπέροχο!! Το δωμάτιο πεντακάθαρο! Ότι και να ζητήσαμε (ακόμη και τούρτα γενεθλίων) η κυρία Γεωργια μας εξυπηρέτησε! Σας ευχαριστούμε για όλα και σίγουρα να μας περιμένετε και του χρόνου. Φωτης και Ιωάννα!!!»

Τα 10 καλύτερα ξενοδοχεία σε Λιβάδι Αστυπάλαιας

βάσει 770 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com