3. Comentarii despre hoteluri în Epirus
  4. Comentarii despre hoteluri în Ligia
Grecia Ligia Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Staikos Scor din comentarii: 9,4

„Camerele destul de mari si foarte curate, dotate cu aer conditionat, bucatarie si baie bine echipata. Accesul din camera la o terasa cu vedere atat la mare cat si la o gradina cu gazon si plante decorative, foarte bine ingrijita. Schimbul lenjeriei de pat si a prosoapelor la fiecare 3 zile. Gazda amabila si de foarte mare ajutor privind locatiile de vizitat sau orice alta situatie sau nevoie.”

• Caretta - Caretta Hotel Scor din comentarii: 9,4

„Totul , personalul foarte amabil ,poziția hotelului față de orașele Parga,Preveza și Arta curățenie perfectă , mâncare foarte bună,piscină curată Ne vom reantoarce cu drag în această locație”

• Caretta - Caretta Hotel Scor din comentarii: 9,4

„Un hotel exceptional, de dimensiuni reduse, care asigura o atmosfera si un sentiment de intimitate. Amplasarea este intr-o zona linistita, la 5 minute de mers cu masina pana la plaja (fiind mai multe plaje in zona). Gazdele foarte amabile, care ne-au aferit sprijin in orice situatie am avut nevoie. Camera si baia curate. Se facea curatenie zilnic, iar la doua zile erau schimbate asternuturile. Exista mai multe locuri de parcare disponibile (6 locuri in fata hotelului, iar pe lateral am apreciat aproximativ 6 - 8 locuri). Zona de la piscina este bine ingrijita: piscina este curata, avand temperatura apei potrivita pentru o baie. Adancimea acesteia este aceeasi pe toata suprafata (am estimat 160 cm). Exista sezlonguri cu umbrele si o terasa cu mese unde se poat consuma produse de la bar. Pozele din prezentare reflecta realitatea. Plajele sunt cu nisip, iar intrarea in apa este lina. Estista zone de sezlonguri, dar si multe spatii la liber.”

• Staikos Scor din comentarii: 9,4

„Gazdele de nota 10. Priveliște superba. Taverne si plaje în proximitate. Doamna Stamatia si fiul ei sunt deosebit de binevoitori. Curățenie impecabila si semnal wifi foarte bun.Totul a fost minunat !!! Recomandam cu căldură. Vrem sa revenim !”

• Caretta - Caretta Hotel Scor din comentarii: 9,4

„F curat, tot personalul extrem de dragut, curatenie in camera zilnic ( chiar fara sa cerem noi), ne schimbau prosoapele zilnic, toata lumea s a comportat ireprosabil. Satucul este f linistit, daca vreti sa va relaxati si liniste, aici e perfect!”

Cele mai bune 5 hoteluri din Ligia

pe baza a 839 comentarii despre hoteluri pe Booking.com