2. Гърция отзиви за хотели
  3. Heraklio отзиви за хотели
  4. Малия отзиви за хотели
Гърция Малия Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Anna Maria Оценка от отзивите: 8.3

„Класически гръцки комплекс със студия и басейн. Ежедневно почистване ,смяна на бельо и безупречна хигиена. Тишина , релакс , спокойствие и зеленина на балкона с изглед към басейна. В непосредствена близост магазини,таверни, паркинг . Малия е прекрасно курортно градче с прекрасни плажове, таверни,пекарни,дискотеки, магазини. Специални благодарности от нас за прекрасния престой и отношение към домакина Justin.“

• Aeolos Beach Resort Оценка от отзивите: 7.8

„Местоположението е перфектно! На брега на морето.Плажа е прекрсен , нежен пясък и чисто море! Има достатъчно място и на плажа и около басейна.Има бар на брега където може да пиете фрапе,коктейли,бира .Музиката която пускат също е много приятна. Бяхме на полупансион - закуска и вечеря.Имаше достатъчно храна ,вкусна и разнообразна.Готвача винаги присъстваше и представяше храната.Пространството около хотела е добре поддържано и зелено.Чисто и подредено е навсякъде.“

• Alexander Beach Hotel & Village Resort Оценка от отзивите: 8.8

„Хотелът е голям и добре поддържан. Закуската беше много богата и разнообразна, персоналът е страшно любезен. Поради развален климатик в стаята, ни прехвърлиха в луксозен апартамент в комплекса като компенсация, за което им благодарим!“

• Natali Apartments Оценка от отзивите: 8.9

„Всичко! Отношение, място, чистота, определено на ниво!“

• Ilios 1 Central Оценка от отзивите: 7.3

„Всичко беше нормално, според описанието и очакванията ни. Басейнът е хубав и чист. Климатик и сейф НЕ се заплащат. Почиства се всеки ден, кърпи се сменят 2 пъти на седмица. Местоположението е удобно, на близко разстояние от заведения и плаж.“

• Laplaya Beach Оценка от отзивите: 8.6

„Отличното местоположение! Красиво, чисто и спокойно! Любезни домакини в ново семейно хотелче!“

• Silver Sun Studios & Apartments Оценка от отзивите: 8.6

„Спокойно, чисто, приятно. Чудесна локация на първа линия на плажа. Чист басейн с достатъчно шезлонги и място за релакс. Страхотно поддържана цветна градина. Достатъчно паркоместа. Много внимателни и отзивчиви домакини.“

30-те най-добри хотела в Малия

на базата на 19 548 отзива за хотели на Booking.com