4. Marathokampos hodnocení hotelů
Řecko Marathokampos Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Gaia Apartments,By Villa Kokkoni Průměrné hodnocení: 9,4

„Ubytování je naprosto výjimečné, v krásné zahradě. Majitel je velmi vstřícný, pomohl nám i s pronájmem skútra. Apartmán je velice dobře vybaven. Samos nás uchvátil, je to úžasné místo pro dovolenou. Podnikli jsme hodně výletů, pláže, památky, Kerkis a další.“

• Stella Apartments Průměrné hodnocení: 8,1

„všechno!😍“

• Katerina Apartments Průměrné hodnocení: 9,7

„Vše bylo naprosto úžasné“

• Panorama Apartments Průměrné hodnocení: 9,2

„Krásné a tiché místo, jednoduché zařízení přitom vůbec nic nechybělo, vybavená kuchyňka, tichá klimatizace, prostorný balkon. Příjemné posezení u baru u bazénu. Blízko promenáda s tavernami a free plážemi.“

• Albatross Průměrné hodnocení: 9

„Skvělá poloha hned u moře, obchodu a taveren. Velký apartmán s balkónem. Úžasný bazén a všude zeleň. Příjemní majitelé.“

• Hotel Mary Průměrné hodnocení: 9,3

„Apartmán na výborném místě (na nejbližší pláž je to opravdu pár minut pěšky), s krásným výhledem na moře. Dobře vyřešená klimatizace (fouká mimo postele). Majitel byl velice přátelský a vyřešil veškeré další požadavky, které jsme měli. Například nám zapůjčil nafukovací lehátko a plavací destičky. O bazén u ubytování je velmi dobře postaráno a i okolí bazenu je dobře vyřešené se stínením a lehátky. Kuchyň je spíš skromě vybavená, ale postačí na snídaně nebo lehké jídlo. Parkování je možné u pláže, tedy blízko. Co by se dalo vytknout je opravdu malá koupelna:-)“

• Blue Horizon Průměrné hodnocení: 9,2

„klidná a příjemná lokalita v jednom z nejhezčích míst Samosu; snadná dostupnost (autem)“

• Villa Maria Průměrné hodnocení: 8,6

„Mezonet, bazén, blízkost moře, blízkost obchodu“

• Stella Apartments Průměrné hodnocení: 8,1

„Prostorne, utulne, skvele misto.“