3. Comentarii despre hoteluri în Cicladele
  4. Comentarii despre hoteluri în Mesaria
Grecia Mesaria Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Villa Kavallaris & Apartments Scor din comentarii: 8,9

„Ne-a placut ca este o zona linistita, personalul este foarte amabil, camera era pregatita si ni s-a permis cazarea inainte de ora oficiala. Deasemenea, accesul la piscina face sederea mult mai placuta. Patul este moale. Sunt multe restaurante in apropiere, la fel si supermarket. Poti ajunge la aeroport chiar si pe jos, daca nu ai multe bagaje.”

• Villa Kavallaris & Apartments Scor din comentarii: 8,9

„Mi-a plăcut curățenia zi de zi în camera, locația foarte bună și comoda în toate direcțiile, personalul amabil”

• Santorini Villatzio Suites Scor din comentarii: 8,9

„Linistea si amplasarea in centrul insulei.”

• Arlene Boutique Scor din comentarii: 8,8

„Piscina”

• Marvarit Suites Scor din comentarii: 9,3

„Locatie de nota 10+,felicitări! Pentru calitatea hotelului prețul este mult mai mic dar cu siguranța din cauza amplasamentului exact lângă aeroport.In prima zi a fost deranjant faptul ca din 10 in 10 minute decolează sau aterizează câte un avion dar apoi chiar ne-a plăcut iar in toate pozele noastre avem in decor si câte un avion fapt ce ne-a facut pozele si amintirile unice.Va recomand sa rezervati cu încredere,suntem călători pretențioși,alegeți acest hotel care are prețul la jumătate.Am plecat cu părere de rău ca nu mai putem sta si cu dorința de a reveni cât mai curând.”

• Villa Danezis Scor din comentarii: 9

„Curatenie 10/10, piscina 10/10, camerele 10/10, personalul foarte amabil”

• Marvarit Suites Scor din comentarii: 9,3

„Totul a fost la superlativ. Camere spatioase, gradina si baldachine peste tot, jacuzzi incalzit. Ne-au asteptat cu fructe proaspete, apa plata am primit zilnic. Au o piscina curata si ingrijita. Micul dejun magnific, stafful mereu atent la nevoile noastre.”

• Stoa Cave Villas Scor din comentarii: 8,8

„Nimic.”

• Arlene Boutique Scor din comentarii: 8,8

„Micul dejun fabulos si foarte frumos prezentat Locatia foarte buna Personal deosebit de amabil”

• Kalisperis Hotel Scor din comentarii: 8,6

„Tot - camera mare si curata - personalul foarte amabil, ne-a dat toate informatiile in legatura cu insula si ne-a ajutat cu inchiriatul masinii - amplasata intr un satuc linistit, in centrul insulei de unde poti sa ajungi usor (cu masina) in toate punctele importante - atmosfera relaxanta”

Cele mai bune 15 hoteluri din Mesaria