3. Comentarii despre hoteluri în Macedonia
  4. Comentarii despre hoteluri în Ormos Panagias
Grecia Ormos Panagias Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Anna Pousi Studios & Apartment Scor din comentarii: 9,4

„Linistea, curtea verde, curatenia, amplasarea foarte aproape de plaja si amabilitatea gazdei.”

• Athos View Villa by the sea Scor din comentarii: 10

„Mi-au placut hamacurile, gardul cu iasomie, verdeata din curte. Teresa a fost frumoasa.”

• Barbagiannis House Scor din comentarii: 9,6

„Locația aproape de plaja,personal discret și amabil.Mic dejun delicios. Priveliști minunate! Recomand!”

• Angelina Hotel Scor din comentarii: 8,2

„O locație foarte frumoasă și curată ,situată la 10metri de malul mări,personal foarte amabil și drăguț, camerele foarte curate,foarte aproape de plaja Triani Ammounda, maxim 10mi de mers pe jos,timp în care admirai frumusețea peisajului, portul și micile taverne din jur,un peisaj foarte frumos!”

• Nikos Apartments Scor din comentarii: 9,2

„Totul a fost minunat. Apartamentul desi este mic, este dotat cu tot ce ai nevoie. Este curat iar lenjeriile si prosoapele au fost schimbate de 4 ori intr-o săptămână. Gradina este mult mai spectaculoasă in realitate decat in poze. Gazdele sunt foarte drăguțe și atente. Parcare in incintă.”

• Ammouda Villas Scor din comentarii: 9,8

„Locatia este superba,naturala, cu o gradina minunată! Vilele sunt extrem de elegante, cu totul la îndemână. Gazda extrem de primitoare și amabila. Plaja privata curata, cu nisip fin, apa marii superba si priveliște la muntele Athos, nemaipomenit! Am numai cuvinte de lauda. Totul a fost la superlativ!”

• Ammouda Villas Scor din comentarii: 9,8

„Locație chiar lângă plaja cu nisip si apa cristalina, personalul foarte amabil, curat,liniște,gradina frumoasa, parcare auto, etc”

• Ethnicks apartment 3 Scor din comentarii: 8,9

„Gazde primitoare, loc civilizat.”

• Vot villas Scor din comentarii: 9,6

„Vila este situata intr-o locatie linistita, inconjurata de maslini, camera este spatioasa, paturile conforfabile si totul este nou si curat. Ne-am simtit foarte bine si o sa revenim cu drag, Maria este o gazda minunata.”

• Ethnicks apartment 1 Scor din comentarii: 6,6

„Casa : ai senzația ca stai intr-un conac. Plasele de țânțari la ferestre. Complet utilată. Wifi bun. Locatia aproape de plaja. Parcare privată.”

Cele mai bune 30 hoteluri din Ormos Panagias