3. Comentarii despre hoteluri în Thrace
  4. Comentarii despre hoteluri în Porto Palio
Grecia Porto Palio Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Porto Palio Beach Hotel Scor din comentarii: 8,7

„Localizat pe malul mării, hotelul dispune de camere cu vedere la mare ,confortabile, foarte curate ce asigură confort și relaxare. Micul dejun bogat și diversificat personalul amabil , plaja privată cu nisip fin si accesul lin in apă , este dotată cu șezlonguri și umbrele gratuite pentru oaspeții hotelului ,iar pe terasa situată pe malul mării te poți rasfăța cu un. meniu tradițional grecesc, cu preparate din pește , după care ,la final se servește un desert din partea casei. Felicitări Staff-ului!”

• Villa Romantica Hotel Scor din comentarii: 9,4

„Maria și sora ei sunt foarte atente și disponibile.camerele sunt foarte curate și plaja foarte intimă .Sigur ne vom întoarce și la anul .”

• Tosca Beach Hotel Scor din comentarii: 8,5

„Locația este minunată, e o plăcere să privești în orice direcție. în camere se face curat zilnic, se schimbă prosoapele și se aduc sticle cu apă.”

• Thalassa Beach Kavala Scor din comentarii: 10

„Este probabil una dintre cele mai bune alegeri de apartament de vacanta pe care am facut-o. Simplu spus, totul este la superlativ: chiar la cativa pasi de plaja, loc de parcare, vedere minunata de pe terasa, vezi fara limite marea albastra, insule, munte. Apartamentul este nou, mobilat cu bun gust si cu toate facilitatile (doua televizoare, bucatarie complet utilata, masina de spalat, filtru si espressor cafea, aer conditionat si uscator de par). Am apreciat in mod deosebit paturile (unul dublu si o sofa extensibila, ambele foarte comode). Supermarketul de peste drum si farmacia la parter - foarte bine-venite. Este un teren de baschet si un loc de joaca in imediata apropiere. Am vizitat si Philipi (cu ruine antice) si pestera Alistrati, la cca. 30 min cu masina. Kavala, la doar 7km cu masina, este o bijuterie de oras. Gazda discreta si atenta, gata de a ne fi de folos (ne-a recomandat restaurante, magazine, locuri de vizitat). O vacanta de repetat cu prima ocazie.”

• Our House Luxury Suites Scor din comentarii: 9,9

„Locația foarte curată, o zonă liniștită, cu multă verdeață, gazda foarte primitoare și atentă!”

• MG Villas & Suites Scor din comentarii: 9,7

„Locatie pe malul marii, foarte curata si foarte bine utilata. Proprietarii sunt amabili si prezenti desi foarte discreti. Am petrecut o vacanta minunata pe malul marii intr-o zona linistita desi aproape de statiuni. Cu siguranta vom reveni!”

• Palio Armonia Scor din comentarii: 8,7

„Apartament foarte spatios si foarte curat. Are toate utilitatile. Este recomndat pentru 7-8 persoane.”

• Villa Romantica Hotel Scor din comentarii: 9,4

„Totul🤗”

• Thalassa Beach Kavala Scor din comentarii: 10

„Apartamentul este exceptional pozitionat, intr-o zona linistita de case de vacanta si la doar cativa pasi de plaja, ai parcare langa cladire si un loc de joaca pentru copii in apropriere. Gazda foarte profesionista, discreta si eficienta. Ai un supermarket bine aprovizionat vis-a-vis si la parter o farmacie. De la balcon vezi in fata doar marea si cerul, in stanga coasta Kavalei si in dreapta muntii - noi nu am mai vazut asa o priveliste decat in Saint-Jean-Cap-Ferrat la Nisa! In interior, totul nou, straluceste de curatenie, modern, perfect utilat, placut si bine gandit, dormitor cu un pat dublu care este mare si comod - vezi marea stand intins, iar in sufragerie ai o sofa extensibila lata. Ai tot ce iti trebuie pentru cafea, ceai, gatit (cuptor, plita, frigider), ai masina de spalat rufe, doua TV cu cablu. Baia cu dus, uscator de par, cu geam de aerisire. Ne-a placut mult si vom reveni cu siguranta la final de august”

• VALENTINA LUXURY Scor din comentarii: 9,1

„Nimic”